SERTIFIKATAI

SIMALFA – sveikatai nekenksmingi klijai iš Šveicarijos

Sveikas miegas yra mūsų prioritetas, todėl gamindami čiužinius atidžiai atsižvelgiame į kiekvieną detalę, turinčią įtakos mūsų sveikatai. Viena iš problemiškiausių medžiagų gaminant čiužinius yra neabejotinai klijai. Dažniausiai naudojami klijai tirpiklių pagrindu išskiria  įvairias lakias medžiagas. Nustatyta, kad šios cheminės medžiagos dirgina kvėpavimo takus, odą ir virškinamojo trakto gleivinę. Jų įtaka centrinei nervų sistemai ir kraujotakai taip pat yra reikšminga. Mūsų įmonė dirba su revoliuciniais, patentuotais, natūraliais šveicariškais klijais SIMALFA. Šie klijai yra visiškai ekologiški ir atitinka net griežčiausius sveikatos standartus. „SIMALFA Adhesive“ yra sertifikuotas Vokietijos Hohenšteino instituto ir turi „ECO-PASSPORT“ sertifikatą įrodantį, kad šiame gaminyje nėra kenksmingų medžiagų. Šie klijai atitinka griežčiausio standarto OEKO-TEX 100 – I klasės reikalavimus. Jie tinkami net kudikių čiužinių gamyboje.

Gamybos ekologiškumas, gaminių kokybė ir saugumas yra absoliutus mūsų prioritetas.

FSC® SERTIFIKACIJA FSC® sertifikavimas yra patikima medžiaga, skirta sekti ir garantuoti medžiagos kilmę. Taigi sertifikuotos įmonės gali įrodyti, kad jų produktai yra iš kruopščiai tvarkomų miškų.

Slovakijos valstybinis narkotikų kontrolės institutas

Daugelį mūsų čiužinių Slovakijos valstybinis narkotikų kontrolės institutas „ŠUKL“ įtraukia į registruotų medicinos gaminių sąrašą.

„Öko-Tex Standard 100“

Visi mūsų čiužinių užvalkalų audiniai yra sertifikuoti „Öko-Tex Standard 100“.

Sertifikuota kokybės valdymo sistema pagal STN EN ISO 9001: 2009

Bendrovė MATERASSO Slovakia, S. R. O. čiužinių, kūdikių čiužinių, antklodžių, lovos paklodžių, pagalvėlių kūrimo, gamybos ir pardavimo srityse, taip pat lovų ir lovų rėmų gamybos ir pardavimo srityse,  daugiau kaip 10 metų laikosi kokybės vadybos sistemos taisyklių. Viskas atsižvelgiant į klientų reikalavimus, rinkos pokyčius ir naujas medžiagų tendencijas bei sveiką miegą, ISO 9001, teisinius ir kitus reikalavimus.

Pažymos Nr. 08 0403 T / ITC / Produktų tikrinimo ir sertifikavimo instituto sertifikavimo įstaigos išduotas sertifikatas, a. Š. (ITC), įsikūręs Zline (Čekijos Respublika), patvirtina, kad čiužiniai „President Coconut“, „Sultan hydrolatex plus“, „Sultan latex“, „Premier termopur“, „Soyacell“, „Royal Royal“, „Viscogreen“, „Natur biogreen“, „Admiral bio hydrolatex“, „Admiral bio-ex latex“ atitinka pagrindinius reikalavimus Tarybos direktyvoje Nr. Birželio 14 d. 93/42 / EEB dėl medicinos prietaisų ir susijusių Europos darniųjų standartų.

Slovakijos auksas 2002 m.

Materasso, S. R. O. pirmasis čiužinių gamintojas Slovakijoje, kuriam buvo suteiktas SLOVAK GOLD Nr. 21/2002 sertifikatas dviems gaminiams. Naujoviškam čiužiniui „Premier bio luxury“ ir čiužiniui „Adamirál bio-ex latex“.

Gaminamų čiužinių testavimas ir bandymai

Čiužinių medžiagas tiekia atrinkti gamintojai iš Čekijos, Austrijos, Vokietijos, Italijos, Šveicarijos ir Slovakijos.

Buvo išbandytos atskiros medžiagos, naudojamos čiužinių gamyboje:

  • Bratislavos Profilaktinės ir klinikinės medicinos instituto higienos ir toksikologijos katedroje;
  • Cheminis formaldehido, lengvųjų metalų kiekis ir vandeninio ekstrakto pH bandyme
    VÚTCH – CHEMITEX laboratorija Žilinoje.