APIE MUS

Materasso – ekspertų komanda, turinti ilgametę patirtį dirbant su ortopediniais čiužiniais.

Mūsų sėkmės paslaptis- gamybos ir naudojamų medžiagų kokybė!

Svarbų vaidmenį atlieka nuoseklus atskirų elementų derinimas. Mūsų dizaineriai siekia panaudoti visą informaciją, susijusią su naujomis tendencijomis, bet taip pat patenkinti mūsų klientų norus ir lūkesčius.

Daug dėmesio skiriame klientų poreikiams. Individualūs reikalavimai pritaikyti ortopedinėms savybėms – čiužinio kietumui ir elastingumui, antialerginėms savybėms, estetinėms savybėms.

Visi mūsų gaminiai yra sertifikuoti, turime daug apdovanojimų.

Dauguma mūsų čiužinių yra klasifikuojami Slovakijos valstybės sveikatos kontrolės instituto, kaip „SVEIKATOS PAGALBA“.

MATERASSO yra vienintelis čiužinių gamintojas, dirbantis ISO SLOVAKIJOS SISTEMOJE, kuri garantuoja visą gamybos procesą nuo vystymosi iki baigiamojo vartojimo.

*ISO SISTEMA yra sistema, užtikrinanti visą prekių gamybą (nuo pradžios iki pabaigos). ISO tarptautinė standartizacijos organizacija, paprastai naudojama kaip ISO, yra Ženevoje įsikūrusi Nacionalinė standartų organizacijų federacija. ISO išduoda tarptautinius standartus, kurių turi laikytis gamintojas.

MATERASSO ISTORIJA IR DABARTIS

UAB „MATERASSO Slovakija“ įkurta 1995 metais. Bendrovės dėmesio centre buvo medicininių ir ortopedinių čiužinių, antialerginių antklodžių, pagalvių ir dekoratyvinių antklodžių gamyba. Įmonė palaipsniui išplėtė savo asortimentą. Nuo 2009 m. įmonė pradėjo gaminti kontinentines lovas ir lovos groteles. Nuo 2012 m. pradėjo gaminti sėdmaišius.

MATERASSO PRISTATO PAGRINDINES ČIUŽINIŲ KOLEKCIJAS:

FERRETI KOLEKCIJA

„Ferreti“ prekės ženklas sukurtas po ilgalaikio vystymosi, pagrįsto ilgalaikėmis žiniomis ir patirtimi žmogaus miego srityje. Miego metu organizme vyksta gyvybiškai svarbūs regeneracijos procesai, turintys tiesioginį poveikį imunitetui, sveikatai ir, atitinkamai, gyvenimo kokybei. Miego režimas teigiamai veikia mūsų psichinę pusiausvyrą ir psichiką, skatina gyvybės energiją ir didina gyvybingumą. Todėl kokybiškas miegas yra vienas iš pagrindinių kokybiško gyvenimo sąlygų.

EXCLUSIVE KOLEKCIJA

Leiskite Jums pristatyti naują išskirtinių čiužinių kolekciją. Poilsis ant šių čiužinių suteiks Jums ypatingų potyrių. Kokybiškas ir sveikas miegas nėra vienintelis mūsų tikslas. Siekiame, kad ryte Jums būtų gera keltis, o vakare – malonu eiti ilsėtis. Kad keltumėtės pilni jėgų ir energijos, kurių užteks visai Jūsų turiningai dienai. Čiužinių kolekcija “EXCLUSIVE” – ilgametis čiužinių technologijos tobulinimo rezultatas. Ir putų poliuretanas, iš kurio gaminamas čiužinio pagrindas, ir medžiagos, iš kurių siuvami čiužinių užvalkalai, yra išskirtinės kokybės. Išsirinkite sau labiausiai tinkantį čiužinį iš šios kolekcijos, kuri sukurta Jūsų sveikam ir jėgas grąžinančiam miegui.

SWISS KOLEKCIJA

SWISS kolekcija pristato naujos kartos, šveicarišką HRC putų poliuretaną, kuris pasižymi ilgaamžiškumu, oro pralaidumu, dideliu šilumos ir drėgmės išskaidymu ir elastingumu.

AventO2 – Šveicariškas HRC poliuretanas neskaldytos struktūros su natūraliais aliejais, naujausias išradimas poliuretanų srityje. Šio poliuretano formulė ir struktūra yra išskirtinė ir sugebėjo aplenkti visas populiarias medžiagas pasaulyje savo patikimumu, oro laidumo koeficientu ir išskirtiniu elastingumu – komfortu.

EvoPore HRC – dar vienas Šveicarų išradimas HRC neskaldytos struktūros poliuretanų srityje. Šis poliuretanas skiriasi savo struktūra nuo standartinių HR poliuretanų ir yra ilgaamžiškesnis, stabilesnės struktūros, geriau išgarina drėgmę, elastiškesnis.

UAB “MAXVEL” – tiesioginiai MATERASSO atstovai Lietuvoje! Pažinkite miego teikiamą džiaugsmą!

UAB „Maxvel” internetinės svetainės turinį saugo autoriaus teisių įstatymai. UAB „Maxvel“ įmonei priklauso visos teisės į svetainės puslapius ir jų turinį. Svetainės puslapių turinio, viso arba dalies, kopijavimas, platinimas ir saugojimas be išankstinio raštiško UAB „Maxvel“ sutikimo yra draudžiamas. Patalpintų svetainėje tekstų arba atvaizdų neleidžiama naudoti komerciniais arba piktavališkais tikslais.

© 2020 UAB „MAXVEL”| Visos teisės saugomos