Lateksas – gaminamas iš kaučiuko Dunlop arba Talalay būdais, pasižymi elastingumu. Lateksas būna sintetinis arba natūralus. Natūralus lateksas gaminamas iš natūralaus kaučiuko, gaunamo iš Havėjos syvų, o sintetinis iš sintetinio kaučiuko. Natūralus lateksas yra minkštesnis už sintetinį bet trumpaamžiškesnis ir labiau bijo temperatūros ir drėgmės svyravimų, bei saulės šviesos. Dažnai natūralus su sintetiniu lateksai maišomi, kad išgauti optimalias medžiagos savybes. Tai vienalytė, neskleidžianti jokio garso, atviros mikrostruktūros medžiaga.

Putų poliuretanas – pagrindinė medžiaga naudojama čiužinių bei baldų gamyboje, nes galima išgauti geresnę kokybę už mažesnę kainą palyginus su lateksu, visiškai nealergizuoja ir neturi jokio kvapo kai išvėdinama. Pagrindiniai poliuretano parametrai yra tankis, kietumas ir tipas. Tipą žymi pirmos raidės, tankį pirmi du skaičiai, o kietumą paskutiniai du (pvz.: HR 4532). Minkšti poliuretanai būna iki 20 reikšmės, 21-26 vidutiniai, 27 aukščiau kieti.

Pagrindinės poliuretano rūšys ir savybės:

R(paprastas) poliuretanas – pati paprasčiausia poliuretano rūšis. Naudojama čiužiniuose, sofose, sėdynėse, pamušaluose. Dažniausiai naudojami tankiai yra 20 kg/m– 30 kg/m3. 20 kg/m3 tankis naudojamas mažiausiose apkrovų vietose, 25 kg/m3 beveik visur, o 30 kg/m3 jau geresniuose balduose ir ten kur reikia didesnio patikimumo.

25 kg/mtankis paprasto poliuretano tarnauja iki penkerių metų, tuo tarpu 30 kg/m– 32 kg/m3 tankio poliuretanas apie 7 metus ir daugiau.

HR poliuretanas – tai poliuretanas pagal savo savybes arčiausiai latekso, labai elastingas, skirtingai nei lateksas kelis kartų geriau praleidžia orą. Gamybos procesas papildytas keliomis cheminėmis medžiagomis ir preso pagalba suardomi oro burbuliukai, tokių būdu poliuretanas tampa elastingesnis, geriau praleidžia orą, bet trumpaamžiškesnis. Kad išlaikyti tokį patį ilgaamžiškumą kaip paprasto poliuretano, reikia naudoti didesnį tankį. Atitikmuo būtu paprasto 30 kg/m3, o HR 40 kg/m3. Čiužiniuose HR dažniausiai naudojamas 40 kg/m3 ir aukštesnio tankio,  35 kg/m– 38 kg/m3 tankio poliuretanas HR čiužiniuose tarnauja nuo 1-4 metų, priklausomai nuo aplinkybių. Dabar yra nauja technologija kaip išgauti HR poliuretaną, neskaldant struktūros po presu, o grynai cheminiu būdu, kas užtikrina jo patikimumą ir iškelia galimybes į naujas aukštumas.

Viskoelastinis – šio poliuretano sudėtyje yra daugiau vandens, todėl jis jautrus temperatūrai (kai šalta kietas, kai šilta minkštas), optimali darbinė temperatūra 26 laipsniai Celsijaus, speciali gamybos technologija leidžia padaryti unikalią savybę  – iš lėto reaguoti į svorį ir priimti naujas formas, sugerti didelę dalį inercinės energijos. Yra  šilta medžiaga, todėl reikia rinktis gana atsargiai turintiems bėdų su širdimi ir padidintu prakaitavimu.

Labai neblogai priima vidutinio ir smulkaus sudėjimo žmones, vyresnio amžiaus žmonės mėgsta šio tipo čiužinius dėl šilumos, o stambesni dėl stabilumo. Lėtas atsistatymas yra šios medžiagos atpažinimo ženklas, bet kartu ir vienas iš nedidelių jos minusų, kada mes turime įdėti daugiau pastangų keisdami miego padėtį.

TALALAY LATEX

Tai vienas iš dviejų latekso gamybos būdų, kuris geriau užpildo kepimo formą nes ji pildoma vakuume. Ši technologija savo laiku leido maišyti natūralų ir sintetinį lateksą, taip pat išgauti geresnes latekso charakteristikas. Tolygesnis branduolio užpildymas, mažiau broko, tolygesnės savybės per visą perimetrą. Pas mus Sultan Talalay čiužinys turi 75 kg/m3 latekso tankį ir gaminamas Belgijoje.

CELLFLEX

Tai naujos kartos Itališkas HR neskaldytos struktūros poliuretanas. Pasižymi išskirtiniu elastingumu ir geru patvarumu, gerai pašalina drėgmę, nesukelia alergijos, lengva prižiūrėti.

HYDROLATEX

Tai poliuretano ir latekso mišinys, naujas gaminys pasaulyje, turi abiejų rūšių savybes, gaminamas Italijoje. Prie nedidelių tankių yra žymiai patvaresnis už poliuretaną ar lateksą, geriau išgariną drėgmę, yra stabilesnis, neturi latekso kvapo ir nealergizuoja.

BIOGREEN

Tai naujiena iš Italijos, HR neskaldytos struktūros poliuretanas iš natūralių aliejų, alijošiaus ir ricinos. Pasižymi geru drėgmės išskaidymu ir oro laidumu, antibakteriškumu, yra elastingas ir patogus, lengva prižiūrėti.

MEMORY FOAM®

Tai austriškas viskoelastinis poliuretanas, liejamas formose. Liejimas formose mažesniais kiekiais užtikrina stabilų tankį ir medžiagos savybes per visą perimetrą. Yra geresnis už nelietus viskoelastinius poliuretanus panašaus ir 10-15 didesnius tankius turinčius oponentus.

SOYACELL

Vokiškas HR poliuretanas neskaldytos struktūros iš sojų aliejaus, lietas formoje. Pasižymi geromis ergonominėmis savybėmis ir labai dideliu atsparumu, o 70 kg/m3 tankis Soyacell čiužinyje padaro šio tipo čiužinius rekordininkus tarp ilgaamžių čiužinių. Antibakterinė aplinka, geras drėgmės išskaidymas, aukšto lygio elastingumas, ir neįsivaizduojamas patikimumas – savybės, kuriomis mažai čiužinių gali pasigirti.

AventO2

Šveicariškas HRC poliuretanas neskaldytos struktūros su natūraliais aliejais, naujausias išradimas poliuretanų srityje. Šio poliuretano formulė ir struktūra yra išskirtinė ir sugebėjo aplenkti visas populiarias medžiagas pasaulyje savo patikimumu, oro laidumo koeficientu ir išskirtiniu elastingumu-komfortu.

EvoPore HRC

Dar vienas Šveicarų išradimas HRC neskaldytos struktūros poliuretanų srityje. Šis poliuretanas skiriasi savo struktūra nuo standartinių HRC poliuretanų ir yra ilgaamžiškesnis, stabilesnės struktūros, geriau išgarina drėgmę, elastiškesnis.

PolarGel putos

Šios putos buvo atrastos atliekant koloidines sistemas mokslinius tyrimus. Tai visiškai netoksiškos putos, be jokių lakiųjų medžiagų. PolarGel putos pasižymi gaiva ir vėsa. Jos yra labai elastingos ir komfortiškos. Naudojamos kaip viršutinis čiužinio branduolio sluoksnis , jos suteikia nepakartojamą gaivumo jausmą.

Thermosilver putų poliuretanas

Tai inovatyvi technologija naudojanti antibakterinę sidabro naudą aktyviai kovoti prieš bakterijas, palaikyti čiužinio higieną ir švarą! Thermosilver – sukuria idealų mikroklimatą organizmui, nėra kūno perkaitimo galimybių. Šis itališkas putų tipas yra pagamintas iš mikrokapsulių (PCM), kurios reaguoja į organizmo temperatūros kaitą. Jų tikslas – išlaikyti tinkamą kūno temperatūrą pastoviai.

ThermoGel

Sukuria idealų mikroklimatą organizmui, nėra kūno perkaitimo galimybių. Šis putų tipas yra pagamintas iš mikrokapsulių, kurios reaguoja į organizmo temperatūros kaitą. Jų tikslas – išlaikyti tinkamą kūno temperatūrą pastoviai. Vasarą atvėsinti, žiemą sušildyti. Termoreguliacinis funkcionalumas atsispindi iš putų spalvų kaitos pagal temperatūrą.

NEROLI šaltosios putos

dėl perdirbto NEROLI aliejaus į šaltąsias putas, mes turime naują produktą, kuris pasižymi aromaterapinėmis savybėmis. APELSINŲ ŽIEDŲ eterinis aliejus NEROLI gaunamas iš karčiųjų apelsinų medžių žiedų. Tai vienas brangiausių ir vertinamų aliejų tiek aromaterapijoje, tiek kosmetikoje, tiek prabangių kvepalų gamyboje. Apelsinų žiedų aliejus vertinamas dėl savo unikalių savybių. Veikia raminančiai, atpalaiduojančiai.

Neroli aliejus išgaunamas apelsinų medžių žiedus distiliuojant vandens garais. Žiedai yra renkami rankomis, kad nebūtų pažeisti. 1 litrui Neroli aliejaus pagaminti reikia 1 tonos apelsinų žiedų. Tai labai sudėtingas procesas. Dėl sudėtingos gamybos ir nepakartojamų savybių šis aliejus yra vienas brangiausių pasaulyje.