JIM| Sojų vaško žvakė

18,00

SUKURTA VYRAMS, bet tinka ir moterims

Naudojamas sojų vaškas, kuris yra pagamintas iš 100% sojos pupelių ir kruopščiai atrinktų aliejų.

Aprašymas

 

JIM rankų darbo žvakė pagaminta iš 100% natūralaus sojų vaško.

Šios žvakės gamybai  yra naudojami tik  atrinkti, aukščiausios kokybės, Europos parfumerijos gamintojų sukurti aromatiniai aliejai, kurie turi SDL, TDS, IFRA sertifikatus.

JIM | Sojų vaško žvakių gamyboje naudojamos originalios JAV kompanijos The Wooden Wick Co. medinės patentuotos licencijuotos dagtys, kurios yra yra visiškai netoksiškos, ekologiškos ir tvarios.
„Pat. https://woodenwick.com/pages/patents”.

APRAŠYMAS
Trys vyriški kvapai, tamsus vaškas ir medinės dagtys!
Šildamas vaškas keičia spalvą.
Medinė dagtis švelniai spragsi, o vyriškas, bet švelnus aromatas nuramins mintis ir padės atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos!
AROMATAI
RAMZIS – prabangus gintaro ir medienos kvapas. Šilti kardamono ir auksinio šafrano prieskoniai susipina su aromatingomis pelargonijų ir levandų širdies natomis. Pagrindą sudaro sodrus gintaras ir žemiškas pačiulis, pasaldintas vanile.
ALADDIN – gaiviai kvepiantis dviejų populiarių gėlių – Jurginų ir Rožių žiedų – mišinys, vertinamas dėl romantiškų ir atpalaiduojančių savybių. Dvi pagrinines natas papildo  auksinis gintaras, žalieji pačiuliai ir lašelis geltonojo muskuso, sumaišyto su chna odele ir sandalmedžio gabalėli. Nuostabus, lengvas, vyriškas aromatas, kuris patiks ir moterims!
ECHNATON – lengvas lelijų, magnolijų, baltojo imbiero, gintaro, kudzu žiedų, baltojo lotoso, baltojo gintaro, kalendros, smilkalų, abrikosų, greipfrutų ir vanilės aromatas, skirtas vyrams, kurie nemėgsta intensyvių, ryškių kvapų. Tai labai švelnus, vos juntamas aromatas, kuris skleisis palaipsniui šylant ir tirpstatnt vaškui.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Sojų vaško kiekis: 280 g.

The Wooden Wick Co. dagtys

Juoda dėžutė

Stiklinis, juodas arba gintarinis indelis.

Title

Go to Top