JIM| DOVANŲ RINKINYS

70,00 56,00

 

Prabangus dovanų rinkinys, kurį sudaro žėrinti, sojų vaško žvakė ir namų kvapas. Rinkinys supakuotas, kaip dovana!

Aprašymas

JIM| DOVANŲ RINKINYS

Prabangus dovanų rinkinys, kurį sudaro žėrinti, sojų vaško žvakė ir namų kvapas. Rinkinys supakuotas, kaip dovana.

Prabangus, tamsintas stiklo indelis (300 ml) ir iš tos pačios kolekcijos stiklinis namų kvapo buteliukas (150 ml) papildys Jūsų namų interjerą, suteikdamas jam jaukumo ir prabangos, o nepakartojamas aromatas privers Jus pasinerti į nuostabiai romantišką pojūčių kelionę…


PANDOROS SKRYNIA

„PANDOROS SKRYNIA” aromatas iš pradžių pasižymi kerinčiomis švelniomis viršutinėmis natomis, kuriose subtilią bergamotę ir aštrų apelsiną gaivina žalių lapų aromatas, o žemiškas muskato riešutas ir aštrūs pipirai suteikia jaudulio. Šis kerintis kvapas sukelia vaizdinius, kai ruošiatės romantiškam vakarui ir pasikvepinate saldžiais citrusiniais kvepalais, o laukimas lėtai sukasi aplink jus.

Ir tada atsiskleidžia turtinga širdis, kai Jūsų pasimatymas nustebina apsilankymu prabangiausioje vietoje. Aštrus gvazdikėlis ir sodrus gintaras sukuria šilumos pojūtį, saldžios levandos suteikia švelnumo, o muskusinis pačiulis prideda kvapui jausmingo elemento.

Galiausiai naktis tampa tvanki, nes atsiranda „sumedėjęs” pagrindas. Žemiškas vetiveris, švelnus kedras ir kreminis sandalmedis susipina, uždegdami jūsų aistrą, kai žalios samanos ir saldi tonka glosto jūsų odą.

Tobulas romantiškas kvapas!

 

 

Title

Go to Top