JIM| Bičių vaško žvakė

39,00

 

Bičių vaško žvakės -ne tik namų jaukumui, bet ir sveikatai!

Aprašymas

JIM| BIČIŲ VAŠKO ŽVAKĖS

Prabangi, rankų darbo žvakė pagaminta iš 100% natūralaus, lietuviško bičių vaško. Degdamas bičių vaškas grynina patalpų orą ir skleidžia švelnų medaus aromatą.

Bičių vaško žvakė natūraliai dega švariau, šviesiau, karščiau ir ilgiau. Tai visiškai natūralus ir švelnus medaus ir vasaros pievų gėlių aromatas Jūsų namuose!

Šios žvakės nėra papilomai aromatizuotos ar dažytos. Jos visiškai natūralios.

Bičių vaško žvakės ne tik padeda sukurti jaukią namų atmosferą, bet ir saugo sveikatą, nes skatina neigiamų jonų atsiradimą. Gamtoje neigiami jonai pasigamina per elektros iškrovas, kurias sukelia žaibai, judantis vanduo (jūros, kriokliai, upės), vėjai miškuose. Jie valo orą nuo teršalų (dulkių, žiedadulkių, pelėsių, bakterijų, virusų, kvapų ir toksinų).

Ore sklando milijardai elektros krūvį turinčių dalelių arba jonų. Jie veikia organizmo gebėjimą įsisavinti ir panaudoti deguonį, todėl daro teigiamą įtaką sveikatai. Ore sklandantys jonai gali paveikti nuotaiką, energiją bei sveikatą. Neigiami jonai garantuoja gerą nuotaiką! Per didelė teigiamų jonų koncentracija kalta dėl subjurusios nuotaikos, nes ore padaugėja alergenų ir toksinių medžiagų. Neigiami jonai gali sumažinti teigiamų jonų žalą, nes juo įžemina.

Bičių vaško žvakės yra vienintelis kuras, kuris gamina neigiamus jonus. Degdamas jis ne tik padeda valyti orą, bet ir padidina neigiamų jonų koncentraciją aplinkoje.

 

 

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Bičių vaško kiekis: 400 g.

Trys STABILO dagtys.

Medžiaginis rankų darbo maišelis.

Keramikinis indelis.

Title

Go to Top