Čiužinio apsauga DOMESTIC

Nuo: 25,00

Išankstinis užsakymas

DOMESTIC” čiužinio apsauga pagaminta iš natūralaus medvilnės pluošto. Natūrali medvilnė nesukelia alergijų ir tinka net jautriai odai. Dėl šios priežasties tai vienas geriausių pasirinkimų alergijų kamuojamiems žmonėms.

Aprašymas

DOMESTIC” čiužinio apsauga pagaminta iš natūralaus medvilnės pluošto. Medvilnės pluoštas puikiai sugeria drėgmę.

Natūrali medvilnė nesukelia alergijų ir tinka net jautriai odai. Dėl šios priežasties tai vienas geriausių pasirinkimų alergijų kamuojamiems žmonėms.

Nors ir neatrodo labai stora, medvilnė yra patvarus pluoštas, todėl jei ieškote ilgaamžio gaminio, drąsiai rinkitės medvilninę čiužinio apsaugą.

Čiužinio apsaugos dėka čiužinys išlieka higieniškas ilgesnį laiką.

Papildoma informacija

Medvilnės pluošto priežiūra

-Patvarus pluoštas yra ilgaamžis ir atsparus dėvėjimuisi, todėl tokius gaminius galima skalbti daugybę kartų. – Medvinei nereikia specialių skalbiklių ar priežiūros priemonių, natūralus audinys yra laidus orui, todėl greitai džiūsta. – Medvilnės pluošto gaminių negalima džiovinti didžiausiomis skalbimo mašinos apsukomis. – Iš medvilnės greitai pasišalina nemalonūs kvapai, o džiaunant skalbinius nereikia jaudintis, kad dėl vandens svorio jie ištįs – medvilnė puikiai palaiko savo formas.

Garantija

2 metai.

Title

Go to Top