Antčiužinis TOP VISCO

Nuo: 165,00

Išankstinis užsakymas

Antčiužinis su idealia forma užtikrina Jūsų kaklo, nugaros, pečių ir kojų nepriekaištingą atramą. Tokiu būdu miego metu Jūsų kūnas yra teisingoje anatominėje padėtyje.

Aprašymas

Aukštos kokybės viskoelastinis poliuretanas Mind Foam® idealiai reaguoja į Jūsų kūno temperatūrą ir panaikina galimybę atsirasti dideliam taškiniam pasipriešinimui. Rezultate mes gauname pagerintą kraujotaką ir ramesnį miegą be dažno vartymosi. Antčiužinis su idealia forma užtikrina Jūsų kaklo, nugaros, pečių ir kojų nepriekaištingą atramą. Tokiu būdu miego metu Jūsų kūnas yra teisingoje anatominėje padėtyje.

Mind Foam® viskoelastinis poliuretanas papildytas unikalia savybe didesniu taškiniu elastingumu prie minimalaus spaudimo. Rezultate mes jaučiame pilną atsipalaidavimą ir greitesnę kūno regeneraciją miego metu.

Čiužinio užvalkalas ALGUA – TAI NAUJAS PRODUKTAS RINKOJE! Tradicinis pluoštas, gerai sugeriantis drėgmę buvo praturtintas specialiomis mikrokapsulėmis, kurių sudėtyje yra Spirulina jūros dumblių ekstraktas.

Spirulina jau dvidešimt metų yra bene labiausiai tyrinėjamas augalas. Labai daug žmonių naudoja Spiruliną norėdami užsitikrinti, kad jų organizmui netrūktų reikalingų vitaminų ir mineralų,  ir kad jie turės pakankamai fizinės energijos. Medicinos mokslininkai nustatė, kad Spirulina ne tik tonizuoja imuninę sistemą, ji taip pat pagerina kūno savybę gaminti naujas kraujo ląsteles. Kai Spirulina buvo atrasta prieš 20 metų, žmonės iškart pastebėjo jos teikiamą naudą valant organizmą nuo teršalų. Japonai nustatė, kad Spirulinos naudojimas žymiai sumažina žalą, kurią žmogaus organizmui padaro sunkiųjų metalų ir įvairių vaistų teršalai.

Taigi miegant ant čiužinio su ALGUA užvalkalu Jūs jausitės atsipalaidavęs, nes Spirulina turi ir raminamųjų savybių.

Papildoma informacija

Užvalkalo priežiūra

Užvalkalas skalbiamas 60 laipsnių temperatūroje nebijant, kad bus pažeistos mikrokapsulės su Spirulina ekstraktu, nes jos yra atsparios drėgmei ir aukštai temperatūrai.

Branduolio aukštis

4 cm.

Bendras Aukštis

7 cm.

Svorio kategorija

iki 130 kg.

Garantija

2 m.

Title

Go to Top