Antčiužinis TOP NIGHTFLY

Nuo: 115,00

Išankstinis užsakymas

Šis antčiužinis skirtas paminkštinti nepatogius ir kietus čiužinius, kušetes, minkštus kampus. Nėra toks klampus kaip viskoelasinitiai antčiužiniai. Branduolys iš ypač elastingo ir atsparaus deformacijoms poliuretano Nightfly . 

Aprašymas

Šis antčiužinis skirtas paminkštinti nepatogius ir kietus čiužinius, kušetes, minkštus kampus. Nėra toks klampus kaip viskoelasinitiai antčiužiniai. Branduolys iš ypač elastingo ir atsparaus deformacijoms poliuretano Nightfly .

NIGHTFLY HR putų poliuretanas pranoksta standartinį taškinį elastingumą, todėl pasižymi savybe nuosekliai atitikti besiilsinčio žmogaus kūną. Tai užtikrina optimalią atramą stuburui, reikalingą pilnaverčiam poilsiui miegant. Putų poliuretanas Nightfly yra ne tik labai patogus, bet ir pasižymi dideliu atsparumu ilgalaikėms deformacijoms. Jis padeda išgarinti drėgmę, suteikia daugiau komfortiškumo.

Čiužinio užvalkalas ALGUA – TAI NAUJAS PRODUKTAS RINKOJE! Tradicinis pluoštas, gerai sugeriantis drėgmę buvo praturtintas specialiomis mikrokapsulėmis, kurių sudėtyje yra Spirulina jūros dumblių ekstraktas.

Spirulina jau dvidešimt metų yra bene labiausiai tyrinėjamas augalas. Labai daug žmonių naudoja Spiruliną norėdami užsitikrinti, kad jų organizmui netrūktų reikalingų vitaminų ir mineralų,  ir kad jie turės pakankamai fizinės energijos. Medicinos mokslininkai nustatė, kad Spirulina ne tik tonizuoja imuninę sistemą, ji taip pat pagerina kūno savybę gaminti naujas kraujo ląsteles. Kai Spirulina buvo atrasta prieš 20 metų, žmonės iškart pastebėjo jos teikiamą naudą valant organizmą nuo teršalų. Japonai nustatė, kad Spirulinos naudojimas žymiai sumažina žalą, kurią žmogaus organizmui padaro sunkiųjų metalų ir įvairių vaistų teršalai.

Taigi miegant ant čiužinio su ALGUA užvalkalu Jūs jausitės atsipalaidavęs, nes Spirulina turi ir raminamųjų savybių.

Papildoma informacija

Užvalkalo priežiūra

Užvalkalas skalbiamas 60 laipsnių temperatūroje nebijant, kad bus pažeistos mikrokapsulės su Spirulina ekstraktu, nes jos yra atsparios drėgmei ir aukštai temperatūrai.

Branduolio aukštis

4 cm.

Bendras Aukštis

7 cm.

Svorio kategorija

iki 130 kg.

Garantija

2 m.

Title

Go to Top