THERMOGEL

Nuo: 466,00

Termoreguliacinių savybių turintis čiužinys!

 

UŽSAKYTI

Aprašymas

THERMOGEL

7 anatominių zonų čiužinys su naujausios kartos ThermoGel putų poliuretanu (tankis 55 kg/m3). ThermoGel – sukuria idealų mikroklimatą organizmui, nėra kūno perkaitimo galimybių. Šis putų tipas yra pagamintas iš mikrokapsulių, kurios reaguoja į organizmo temperatūros kaitą. Jų tikslas – išlaikyti tinkamą kūno temperatūrą pastoviai. Vasarą atvėsinti, žiemą sušildyti. Termoreguliacinis funkcionalumas atsispindi iš putų spalvų kaitos pagal temperatūrą.

Taip pat į šio čiužinio sudėtį įeina PolarGel putos (viršutinis sluoksnis), kurios čiužiniui suteikia nepakartojamą vėsos ir gaivumo jausmą.

PolarGel putos buvo atrastos atliekant koloidines sistemas mokslinius tyrimus. Tai visiškai netoksiškos putos, be jokių lakiųjų medžiagų. PolarGel putos pasižymi gaiva ir vėsa. Jos yra labai elastingos ir komfortiškos. Naudojamos kaip viršutinis čiužinio branduolio sluoksnis , jos suteikia nepakartojamą gaivumo jausmą.

Bendrą čiužinio komfortą padidina viskoelastinis putų poliuretanas (tankis 50 kg/m3) ir HR putų poliuretanas Eliocell, kurie pasižymi dideliu prisitaikymų prie žmogaus kūno miego metu.

Čiužinys yra dvipusis. Viena pusė H3 kietumo, kita H4.

Čiužinio užvalkalas

Užvalkalas SILK Touch – tai lyg šilko prisilietimas. Šis išskirtinis audinys buvo pagamintas naudojant nanotechnologijasSILK Touch struktūra apjungia išskirtinį medžiagos lengvumą ir elastingumą. Audinys yra itin patvarus. Užvalkalas labai malonus liesti. Jis suteikia nepaprastą komforto jausmą. Jo struktūra garantuoja geriausią drėgmės absorbavimą ir jos greitą pašalinimą, dėl to užvalkalo paviršius nešildo. Užvalkalas skalbiamas 60 laipsnių temperatūroje.

SILK Touch – naujausių tyrimų ir technologinių sprendimų tekstilės pramonės srityje rezultatas.

 

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

27 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 130 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio kietumo/ kietas

Čiužinio garantinis aptarnavimas

5 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

2 cm Eliocell soft putų poliuretanas, 2 cm GREENGEL putų poliuretanas, 5,5 cm viskoelastinis putų poliuretanas, 7 cm Eliocell putų poliuretanas