SPINALIS ORTOPEDIC

Nuo: 360,00

Ortopedinis čiužinys pasižymintis sudėtingu ir kryptingu čiužinio branduolio profiliavimu.

UŽSAKYTI

Aprašymas

SPINALIS ORTOPEDIC

Ortopedinis čiužinys pasižymintis sudėtingu ir kryptingu čiužinio branduolio profiliavimu. Sudedamųjų sluoksnių išdėstymas ir forma suteikia šiam čiužiniui nuostabių ortopedinių savybių. Jūs nustebsite, kaip tobulai šis čiužinys atitiks Jūsų kūno formas!

Atskiri sluoksniai yra pagaminti iš:

NIGHTFLY putų poliuretano, kuris pranoksta standartinį taškinį elastingumą, todėl pasižymi savybe nuosekliai atitikti besiilsinčio žmogaus kūną. Tai užtikrina optimalią atramą stuburui, reikalingą pilnaverčiam poilsiui miegant. Putų poliuretanas Nightfly yra ne tik labai patogus, bet ir pasižymi dideliu atsparumu ilgalaikėms deformacijoms. Jis padeda išgarinti drėgmę, suteikia daugiau komfortiškumo.

ANTIBAKTERINIO putų poliuretano. Jame esanti Sanitized medžiaga veiksmingai pašalina visus mikro kenksmingus organizmus.

SPINAL putų poliuretano, kuris yra vienas iš pagrindinių čiužinių gamybos ingredientų. Jo kompozicija užtikrina gerą kopijavimo charakteristiką ir ilgaamžiškumą. Ši medžiaga, kurios kokybė buvo gerokai patobulinta yra Jūsų garantas į sveiką miegą.

Ypatinga čiužinio struktūra palaiko stuburą taisyklingoje padėtyje, atpalaiduoja raumenis ir mažina įtampą kūne.

Čiužinio užvalkalas

GREENTEX yra išskirtinis tuo, kad probiotikų pagalba saugo čiužinį nuo alergenų. Jis sugeria drėgmę ir neleidžia susidaryti pelėsiams, naikina dulkių erkučių ir bakterijų maistą ir tokiu būdu neleidžia joms atsirasti. Taip pat šalina bet kokius nepageidaujamus kvapus. Patikimų įstaigų laboratoriniai tyrimai parodė, kad probiotikais apdirbta medžiaga yra ilgam laikui apsaugota nuo alergenų. GREENTEX medžiaga yra visų pirma skirta visiems alergiškiems ir/ar astma sergantiems žmonėms.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

25 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 130 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio kietumo

Čiužinio garantinis aptarnavimas

3 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

10 cm firminis SPINAL putų poliuretanas, 2 cm antibakterinis putų poliuretanas x2, 4,5 cm firminis COMFORT putų poliuretanas, 4,5 cm firminis NIGHTFLY putų poliuretanas

Go to Top