SPINAL DUO PARTNER

Nuo: 840,00

SPINALIS DUO PARTNER – ČIUŽINYS SUKURTAS PORAI!

Aprašymas

SPINAL DUO PARTNER

„Spinal Duo“ čiužinys yra puikus pasirinkimas poroms, kurios nori dviejų skirtingų kietumų čiužinio.

Čiužinys yra vieno branduolio, bet skirtas „JAI IR JAM“ . Viena branduolio pusė yra išprofiliuota daugiau, todėl čiužinys toje pusėje yra minkštesnis, o kita pusė išprofiliuota mažiau, todėl čiužinys jaučiasi standesnis.

Aukštos kokybės medžiagų naudojimas čiužinyje užtikrina itin komfortišką miegą.

Specialus „Nightfly“ putų poliuretano sluoksnio profiliavimas daro įtaką raumenų atsipalaidavimui ir sumažina stuburo spaudimą, o tai reiškia sveiką ir atpalaiduojantį poilsį Jums!

NIGHTFLY HR putų poliuretano sluoksnis pranoksta standartinį taškinį elastingumą, todėl pasižymi savybe nuosekliai atitikti besiilsinčio žmogaus kūną. Tai užtikrina optimalią atramą stuburui, reikalingą pilnaverčiam poilsiui miegant. Putų poliuretanas Nightfly yra ne tik labai patogus, bet ir pasižymi dideliu atsparumu ilgalaikėms deformacijoms.

Čiužinio pagrindą sudaro specialus šaltų putų poliuretanas ( tankis 45 kg/m3), kuris pagerina Nightfly putų sluoksnio veikimą, užtikrindamas visos konstrukcijos stabilumą ir tinkamą ventiliaciją, kurios dėka išsaugomas tinkamas čiužinio mokroklimatas.

Absoliutų komfortą ir paviršiaus prisitaikymą užtikrina GREENGEL putų viršutinis sluoksnis. Šis komforto sluoksnis sukurtas pagal novatorišką technologiją, kuri suteikia šiam putų poliuretanui termoreguliacinių savybių.

Čiužinio užvalkalas

Thermo Balance – tai lyg šilko prisilietimas. Šis išskirtinis audinys buvo pagamintas naudojant nanotechnologijas. SILK Touch struktūra apjungia išskirtinį medžiagos lengvumą ir elastingumą. Audinys yra itin patvarus. Užvalkalas labai malonus liesti. Jis suteikia nepaprastą komforto jausmą. Jo struktūra garantuoja geriausią drėgmės absorbavimą ir jos greitą pašalinimą, dėl to užvalkalo paviršius nešildo. Užvalkalas skalbiamas 60 laipsnių temperatūroje.

      

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

27 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 140 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio kietumo, Vidutinio minkštumo

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

13 cm firminis putų poliuretanas NIGHTFLY, 3 cm GREENGEL putos, 8 cm šaltųjų putų poliuretanas

Title

Go to Top