SPINAL DUO H3

Nuo: 540,00

SPINALIS DUO – ČIUŽINYS SUKURTAS TAU!

Aprašymas

SPINAL DUO H3

Aukštos kokybės medžiagų naudojimas čiužinyje užtikrina itin komfortišką miegą.

Specialus „Nightfly“ putų poliuretano sluoksnio profiliavimas daro įtaką raumenų atsipalaidavimui ir sumažina stuburo spaudimą, o tai reiškia sveiką ir atpalaiduojantį poilsį Jums!

NIGHTFLY HR putų poliuretano sluoksnis pranoksta standartinį taškinį elastingumą, todėl pasižymi savybe nuosekliai atitikti besiilsinčio žmogaus kūną. Tai užtikrina optimalią atramą stuburui, reikalingą pilnaverčiam poilsiui miegant. Putų poliuretanas Nightfly yra ne tik labai patogus, bet ir pasižymi dideliu atsparumu ilgalaikėms deformacijoms.

Čiužinio pagrindą sudaro specialus šaltų putų poliuretanas ( tankis 45 kg/m3), kuris pagerina Nightfly putų sluoksnio veikimą, užtikrindamas visos konstrukcijos stabilumą ir tinkamą ventiliaciją, kurios dėka išsaugomas tinkamas čiužinio mokroklimatas.

Absoliutų komfortą ir paviršiaus prisitaikymą užtikrina GREENGEL putų viršutinis sluoksnis. Šis komforto sluoksnis sukurtas pagal novatorišką technologiją, kuri suteikia šiam putų poliuretanui termoreguliacinių savybių.

Čiužinio užvalkalas

Thermo Balance – tai lyg šilko prisilietimas. Šis išskirtinis audinys buvo pagamintas naudojant nanotechnologijas. SILK Touch struktūra apjungia išskirtinį medžiagos lengvumą ir elastingumą. Audinys yra itin patvarus. Užvalkalas labai malonus liesti. Jis suteikia nepaprastą komforto jausmą. Jo struktūra garantuoja geriausią drėgmės absorbavimą ir jos greitą pašalinimą, dėl to užvalkalo paviršius nešildo. Užvalkalas skalbiamas 60 laipsnių temperatūroje.

      

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

27 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 140 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio kietumo

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

13 cm firminis putų poliuretanas NIGHTFLY, 3 cm GREENGEL putos, 8 cm šaltųjų putų poliuretanas

Title

Go to Top