OXYGEN MOTION

Nuo: 390,00

Šis čiužinys yra labai geras pasirinkimas sergant tokiomis ligomis kaip skoliozė ar kifozė, tačiau taip pat geras pasirinkimas žmonėms, turintiems didelį kūno svorį. Tai taip pat puikus pasirinkimas žmonėms, dažnai patiriantiems odos mikrotraumus, nes tiek putose esančios levandos, tiek Aloe Vera užvalkalo savybės turi regeneruojantį poveikį odai.

Aprašymas

OXYGEN MOTION

OXUGEN MOTION čiužinys sujungia orinio, itin elastingo Oxygen putų poliuretano privalumus su itališkomis Nightfly putomis, pasižyminčiomis aukštu taškiniu elastingumu ir atsparumu deformacijai. Čiužinio branduolys pagamintas iš itin elastingo, standaus LAVENDER putų poliuretano.

Aukštos kokybės putų poliuretano parametrai: lankstumas ir elastingumas garantuoja ergonomišką kūno atramą per visą jo paviršių ir taip užtikrina maksimalų komfortą bei regeneraciją. Dėl natūralaus levandų aliejaus naudojimo putose, čiužinys ramina mūsų nervų sistemą, leidžia sumažinti įtampą, atsirandančią dėl susikaupusio streso.

OXYGEN putų gamyboje naudojamas aktyvusis deguonis, kurio dėka suteikiamas gaivumo pojūtį ir palaikomas poilsio komfortas čiužinyje.

Lavender – padidinto atsparumo deformacijoms putų poliuretanas, kurio lankstumas ir tamprumas garantuoja ergonomišką kūno atramą ir maksimalų komfortą bei regeneraciją. Jame naudojamas 100% natūralus levandų aliejus, kuris visiškai užtikrina saugią miego aplinką nuo alergenų, erkių ir pelėsių. Levandų aromatas ramina.

Čiužinys yra labai geras pasirinkimas sergant tokiomis ligomis kaip skoliozė ar kifozė, tačiau taip pat geras pasirinkimas žmonėms, turintiems didelį kūno svorį. Tai taip pat puikus pasirinkimas žmonėms, dažnai patiriantiems odos mikrotraumus, nes tiek putose esančios levandos, tiek Aloe Vera užvalkalo savybės turi regeneruojantį poveikį odai.

Oxygen Motion čiužinys yra su Aloe Vera užvalkalu, kuris yra dygsniuotas termoelastinių putų sluoksniu, kad padidintų komfortą. Miego metu, kai kūnas ir protas ilsisi, vyksta daugybė procesų, kurie regeneruoja mūsų audinius ir smegenis. Štai kodėl taip svarbu, kad čiužinio užvalkalas padėtų mums visiškai atsinaujinti. ALOE VERA užvalkalas dėl jame esančių fermentų, mineralinių medžiagų ir amino rūgščių leidžia mūsų odai greičiau atsinaujinti ir net užgydyti smulkias žaizdeles bei epidermio defektus. Šį audinį labai lengva skalbti (iki 40 laipsnių C).

Oxygen Motion čiužinys pagamintas iš trijų sluoksnių:

itin elastingas OXYGEN putų poliuretanas – 4 cm;

itin elastingas NIGHTFLY putų poliuretanas – 4 cm;

40 kg/m3 tankio Lavender putų poliuretanas – 11 cm.

EKOLOGIJA

Sveikas miegas mums yra prioritetas. Todėl, gamindami čiužinius, kruopščiai apgalvojame kiekvieną detalę, turinčią įtakos mūsų sveikatai. Įmonė Materasso dirba su revoliuciniais, patentuotais, natūraliais šveicariškais klijais SIMALFA. Šie klijai yra visiškai ekologiški ir atitinka net griežčiausius sveikatos saugos standartus. SIMALFA klijai yra sertifikuoti Vokietijos Hohenstein instituto ir turi ECO-PASSPORT sertifikatą, patvirtinantį, kad šiame gaminyje nėra kenksmingų medžiagų. Tai vienas iš įrodymų, kad gamybos ekologija, mūsų gaminių kokybė ir sauga sveikatai yra absoliutus mūsų prioritetas. Produktai su šiais klijais tinka ir mažyliams.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

20 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 150 kg

Title

Go to Top