NEROLI ENERGY

Nuo: 620,00

NEROLI ENERGY – čiužinys, kuris ne tik rūpinsis Jūsų stuburu, bet ir Jūsų imunitetu bei gyvybės energija.

Aprašymas

NEROLI ENERGY

„Neroli Energy“ yra čiužinys, kuris ne tik rūpinsis Jūsų stuburu, bet ir Jūsų imunitetu bei gyvybės energija. Šis ypač atsparus čiužinys, pagamintas iš ispaniškų ir itališkų putų, kurios suteikia didelį lankstumą ir elastingumą. Dėl šių savybių čiužinys idealiai palaiko kūną visame jo paviršiuje.
Viršutinis gelio sluoksnis papildomai rūpinasi šiluminiu komfortu, ant čiužinio paviršiaus užtikrinantis mikroklimatą, kuris yra arčiausiai natūralaus žmogaus odos pH.
Speciali branduolio profiliavimo sistema suteikia galimybę oro cirkuliavimui, kai tik kūnas pirmą kartą paliečia jo paviršių. Papildoma susiformavusių oro kanalų funkcija yra sumažinti visą nereikalingą kūno spaudimą, kad būtų užtikrintas pakankamas odos audinių aprūpinimas krauju. Visa tai yra atitolinti odos senėjimo procesą ir atpalaiduoti esančius raumenis aplink stuburą. Taigi Jūsų stuburas turi galimybę užpildyti mikroplyšius tarp atskirų stuburo diskų stuburo skysčiu, kuris yra natūralus stuburo tepalas. Dėl to žmogus gali atlaikyti visas stuburo perkrovas dienos metu.
Visumą papildo specialus bioritminis užvalkalas, kuris dėl kinų natūralios medicinos naudojamų mineralų stiprina mūsų imuninę sistemą ir taip išlaisvina mumyse snaudžiančią energiją.

Čiužinio užvalkalas BIORYTMIC

Užvalkalas BIORYTMIC yra unikalus, kadangi jo sudėtyje yra gamtinių mineralų. Jie skleidžia natūralią energiją ir teigiamai veikia “vidinę organizmo komunikaciją“ bei energijos srautų judėjimą. Tai padeda Jūsų organizmui teisingai funkcionuoti, palaikyti sveikatą ir užkirsti kelią negalavimams. Mineralų terapijos poveikį galite pasitikrinti paprasto balansinio testo pagalba. Dėl mineralinių medžiagų poveikio jausitės atjaunėję, sumažės streso lygis. Jūsų organizmas geriau funkcionuos, atsinaujins, pagerės Jūsų savijauta. Kelsitės pailsėję, atsigavę, o Jūsų kūnas bus pilnas jėgų ir energijos.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

25 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 140 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio minkštumo

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

14 cm Šaltos putos (tankis 45 kg/m3), 4 cm Green gel putos ( tankis 45 kg/m3), 4 cm Neroli putos (tankis 60 kg/m3)

Title

Go to Top