AQUA SLEEP

Nuo: 330,00

Išankstinis užsakymas

Čiužinys MATERASSO AQUA SLEEP yra unikalus gaminys, turintis vandens lovos savybių. 

 

Aprašymas

AQUA SLEEP

Čiužinys MATERASSO AQUA Sleep yra unikalus gaminys turintis vandens lovos savybių. Tai išskirtinio miego garantas, nes šio čiužinio gamyboje naudojamos medžiagos maloniai ir švelniai apgaubia ir leidžia atsipalaiduoti miego metu.

Itališkos AQUA Sleep putos priklauso Open Cell Memory Foam grupei. Tai reiškia, kad pati putų poliuretano struktūra yra atvira. Tam įtakos turi PCM mikrokapsulės, kurios miego metu sugeria iš organizmo šilumos perteklių ir grąžina jį žemesne temperatūra.

AQUA SLEEP putos: termoelastinės putos, puikiai prisitaikančios prie miegančiojo kūno formos ir svorio. Medžiaga keičia savo padėtį veikiama kūno temperatūros, maloniai apgaubdama ir palaikydama miegančiojo kūną.

NIGHTFLY HR putų poliuretanas: pranoksta standartinį taškinį elastingumą, todėl pasižymi savybe nuosekliai atitikti besiilsinčio žmogaus kūną. Tai užtikrina optimalią atramą stuburui, reikalingą pilnaverčiam poilsiui miegant. Putų poliuretanas Nightfly yra ne tik labai patogus, bet ir pasižymi dideliu atsparumu ilgalaikėms deformacijoms.

ALOE VERA putos: antialerginės putos, kurių sudėtyje yra mikrokapsulių su alavijo lapų ekstraktu. Medžiaga teigiamai veikia vartotojo odos būklę ir suteikia puikią atramą kūnui miego metu.

Čiužinio užvalkalas

Užvalkalas SILK Touch – tai lyg šilko prisilietimas. Šis išskirtinis audinys buvo pagamintas naudojant nanotechnologijasSILK Touch struktūra apjungia išskirtinį medžiagos lengvumą ir elastingumą. Audinys yra itin patvarus. Užvalkalas labai malonus liesti. Jis suteikia nepaprastą komforto jausmą. Jo struktūra garantuoja geriausią drėgmės absorbavimą ir jos greitą pašalinimą, dėl to užvalkalo paviršius nešildo. Užvalkalas skalbiamas 60 laipsnių temperatūroje.

SILK Touch – naujausių tyrimų ir technologinių sprendimų tekstilės pramonės srityje rezultatas.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

22 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 130 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio kietumo

Čiužinio garantinis aptarnavimas

5 m.

Čiužinių matmenys

80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, Nestandartiniai

Title

Go to Top