AMERIKA

Nuo: 550,00

IŠPARDAVIMAS! KOLEKCIJOS KEITIMAS!

AMERIKA 80×200 IŠ EKSPOZICIJOS 385,00 EUR

TURIME 2 VNT.

 

Aprašymas

AMERIKA

Aukšto komforto lygio spyruoklinis čiužinys galintis atlaikyti dideles apkrovas dėka vokiško AGRO firmos Multipocket spyruoklių bloko.

Hydrolatekso ir viskoelastinio poliuretano kombinacija virš jo gerai priima kūną, neleidžia per daug įdubti ir tuo pačiu išlieka komfortiška.

Miego metu stuburas palaikomas taisyklingoje formoje dėka 7 anatominių zonų, o hydrolatekso ir viskoelasto kombinacija puikiai atpalaiduoja raumenis.

Čiužinio užvalkalas

Mūsų pastangas pasiūlyti sveiką miegą pagal gamtos ritmą  geriausiai atspindi LYOCELL čiužinio užvalkalas. Šio prabangaus užvalkalo audinio pagrindas yra celiuliozė, kuri sukuria subtilų ryšį tarp užvalkalo paviršiaus ir miegančiojo kūno, ir užtikrina savo tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Svarbu tai, kad tai yra medžiaga, kuri sugeria drėgmę, todėl leidžia išlaikyti higienišką, sausą klimatą ant čiužinio paviršiaus. Ši savybė yra svarbi žmonėms linkusiems prakaituoti arba kenčiantiems nuo hipertenzijos.  Be to, celiuliozė yra natūraliai antibakterinis audinys, kuris padvigubina jo naudojimo saugumą žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos, kvėpavimo takų ligų. Užvalkalas LYOCELL su 3D tinkleliu labai efektyviai pašalina drėgmę ir užtikrina nepalankias sąlygas dulkių erkutėms veistis. Užvalkalas skalbiamas 60 laipsnių temperatūroje.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

25 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 140 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio kietumo

Čiužinio garantinis aptarnavimas

5 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

3 cm viskoelastinis putų poliuretanas, 4 cm HYDROLATEX putų poliuretanas x2, Multipocket spyruoklių blokas SYSTEM 1000

Title

Go to Top