SPA

Nuo: 625,00 Nuo: 445,00

Materasso čiužinys SPA užliūliuos jus ramiose, netrikdomose svajonėse. Jis lepins jus kiekvieną vakarą taip, kaip kvepianti kava su šilkinėmis puriomis putomis Jus lepina kiekvieną rytą.

Aprašymas

SPA

Patirkite privataus sveikatingumo prabangą savo miegamajame…

SPA čiužinys yra kietas ir minkštas tuo pačiu metu. Subalansuotu deriniu ir įmantriu kokybiškų medžiagų sluoksniavimu sukūrėme putų poliuretaninį čiužinį, kuris ne tik užtikrina tobulą kūno kopijavimą, bet ir atpalaiduoja įtemptus sąnarius bei visą raumenų ir kaulų sistemą.

Inovatyvios medžiagos maksimaliam komfortui:

Viršutiniame čiužinio sluoksnyje yra naujos, atviros struktūros ViscoWind atminties putos, kurios siūlo patogų miegą neprakaituojant. Antrasis „Nightfly“ putų poliuretano sluoksnis išsiskiria dideliu elastingumu ir atsparumu deformacijoms, užtikrinantis optimalią stuburo atramą. Čiužinio branduolyje randame novatorišką medžiagą su pridėtine verte – alavijų ekstraktų. ALOE VERA putos – tai naujausių technologinių žinių ir seniai žinomų natūralių gydymo procedūrų derinimo rezultatas. Ši medžiaga tuo pačiu metu pasižymi aukštu miego komfortu ir natūraliomis detoksikacinėmis savybėmis. ALOE VERA putų įterpimas į naujai sukurtus čiužinius garantuoja stabilų veikimą, elastingumą ir malonų komfortą.

Dar vienas šio čiužinio privalumas – labai subtili aromaterapija. „Spa“ čiužinys priskiriamas nuo vidutinio minkštumo iki minkšto čiužinio.

Silk Touch čiužinio užvalkalas: dėl savo minkštumo itin malonus liesti ir suteikia išskirtinę bei nepakartojamą miego patirtį. Nanopluoštų dėka užvalkalas įgavo šilko švelnumo. Audinys yra purus, labai lengvas ir, svarbiausia, labai patvarus. Jo struktūra – geriausio drėgmės įsisavinimo ir greito pasišalinimo garantas, todėl ant paviršiaus vyrauja mūsų organizmui tinkamas sausas mikroklimatas. Dėl to čiužinio paviršius neįkaista, pagerėja miego kokybė. Tai neabejotinai vienas iš aukščiausios kokybės čiužinių audinių rinkoje. Audinio pluošto struktūra apsaugota nuo pelėsių, bakterijų augimo ir erkių dauginimosi. Šį unikalų, šilkinio minkštumo čiužinio užvalkalą galima skalbti iki 60 °C temperatūroje.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

21 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 130 kg

Čiužinio kietumas

Minkštas/ kietas

Čiužinio garantinis aptarnavimas

4 m.

Title

Go to Top