SOPRANO

Nuo: 605,00

Vilktų spyruoklių čiužinys skirtingo minkštumo pusėmis.

Aprašymas

SOPRANO

Viršutinis kokybiško viskoelastionio poliuretano Mind Foam® sluoksnis puikiai reaguoja į Jūsų kūno šilumą ir leidžia maksimaliai atsipalaiduoti raumenims. Naktį mažiau vartysitės ir ramiau miegosite dėka gero prisitaikymo. Tai puikus pagrindas Jūsų kūnui, užtikrinantis anatomiškai teisingą padėtį. Viskoelastinis poliuretanas Mind Foam®, naudojamas SOPRANO čiužinyje, buvo specialiai sukurtas tam, kad sukurti optimalią atramą Jūsų kūnui gulimoje padėtyje. Ši medžiaga yra labai elastinga. Ryte Jūsų kūnas bus maksimaliai pailsėjas. Čiužinio branduolys turi 7 anatomines zonas, kas leidžia išlaikyti teisingą anatominę padėtį miego metu. Vilktų spyruoklių čiužinys skirtingo minkštumo pusėmis, minkštesnėje pusėje yra viskoelastinis poliuretanas Mind Foam ® tendeme su Cellflex HR poliuretanu.

Vilktų spyruoklių čiužinys skirtingo minkštumo pusėmis, minkštesnėje pusėje yra viskoelastinis poliuretanas. Aukštos taškinės deformacijos viskoelastinis poliuretanas Mind-Foam kombinacijoje su komfortiškomis vilktomis spyruoklėmis leidžia optimaliai prisitaikyti prie Jūsų kūno formų.

Čiužinio užvalkalas

  • TENCEL medžiaga sukuria optimlią klimato kontrolės terpę ir efektyviai šalina drėgmę. Pagaminta iš natūralių medžiagų ji yra labai patvari ir maloni kūnui, užtikrina sausą ir malonų mikroklimatą.
  • Užvalkalo vidinis užpildas HOLLOW-FILL yra ypač purus. Nestandartinis svoris šios medžiagos į kvadratinį metrą net 300 g padidina bendrą čiužinio komfortą.
  • Vidinė medžiaga elastanas, aptempianti čiužinio branduolį pagerina čiužinio eksploataciją, lengviau užvilkti ir nuvilkti užvalkalą, palaiko formą ir saugo kraštus.

 

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

25 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 130 kg

Čiužinio kietumas

Minkštesnė/ kietesnė pusė

Čiužinio garantinis aptarnavimas

5 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

2 cm CELLFLEX putų poliuretanas, 2 cm viskoelastinis putų poliuretanas Mind Foam, 3 cm CELLFLEX putų poliuetanas, 4 cm viskoelastinis putų poliuretanas Mind Foam, Apsauginė medžiaga, Apsauginė medžiaga NETEX, Kokoso plokštė, MULTIPOCKET vilktų spyroklių blokas

Title

Go to Top