RAYON H3 25

Nuo: 725,00

Čiužinys su idealia forma užtikrins Jūsų kaklo, nugaros, pečių ir kojų nepriekaištingą atramą.

Aprašymas

RAYON H2

Aukščiausios klasės HR poliuretano CELLFLEX čiužinys su septyniomis anatominėmis zonomis ir 6 cm storio viskoelastiniu poliuretanu (Mind Foam), šis derinys efektyviai užtikrina stuburo tiesinimo funkciją ir tolygiai paskirsto apkrovas, tai leidžia geriau atpalaiduoti raumenis. Didelis tankis ir naujausia italų poliuretano technologija užtikrina ilgaamžiškumą, o tankus ir geras profiliavimas gerą oro cirkuliaciją. Storas viskoelastinio poliuretano sluoksnis leidžia vienodai paskirstyti Jūsų kūno svorį su minimaliu pasipriešinimu. Toks reiškinys dar vadinamas nesvarumo būkle.

Malonus ir kokybiškas užvalkalas TENCEL su 3D technologijos tinkleliu šonuose pagerina drėgmės pasišalinimą iš čiužinio. Užvalkalą galima skalbti.

 

RAYON branduolio savybės

Storas sluoksnis aukštos kokybės viskoelastinio poliuretano Mind Foam® idealiai reaguoja į Jūsų kūno temperatūrą ir panaikina galimybę atsirasti dideliam taškiniam pasipriešinimui. Rezultate mes gauname pagerintą kraujotaką ir ramesnį miegą be dažno vartymosi. Čiužinys su idealia forma užtikrina Jūsų kaklo, nugaros, pečių ir kojų nepriekaištingą atramą. Tokiu būdu miego metu Jūsų kūnas yra teisingoje anatominėje padėtyje.

Viskoelastinis poliuretanas Mind Foam® naudojamas čiužinio viršutinėje dalyje, buvo specialiai sukurtas palaikyti idealią kūno padėtį miegant. Jos pagrindą sudaro viskoelastinis poliuretanas papildytas unikalia savybe didesniu taškiniu elastingumu prie minimalaus spaudimo. Rezultate mes jaučiame pilną atsipalaidavimą ir greitesnę kūno regeneraciją miego metu.

Apatinė čiužinio dalis yra pagaminta iš aukšto elastingumo poliuretano CELLFLEX, kuris išsiskiria ilgaamžiškumu, stabilumu ir aukštu taškinės deformacijos standartu.

Čiužinio užvalkalas

VISCOSE medžiaga sudaro užvalkalo pagrindą, pagaminta iš medienos celiuliozės. Tai užtikrina gerą drėgmės sugėrimą ir išskaidymą, oro laidumą ir aukštą paviršiaus elastingumą, kas padeda išlaikyti branduolio aukštą taškinės deformacijos rodiklį. Užvalkalas labai švelnus liesti ir patogus. Unikalus užvalkalo raštas atrodo elegantiškai.

 

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

25 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 130 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio minkštumo

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

18 cm Cellflex HR putų poliuretanas, 6 cm viskoelastinis putų poliuretanas MINDFOAM

Title

Go to Top