PILATIS H2 25

Nuo: 845,00

Originali oro kanalų sistema čiužinyje pagerina oro cirkuliaciją visomis kryptimis.

Aprašymas

PILATIS H2

Aukščiausios klasės HR poliuretano CELLFLEX čiužinys su septyniomis anatominėmis zonomis, kurios efektyviai užtikrina stuburo tiesinimo funkciją ir tolygiai paskirsto apkrovas, tai leidžia geriau atpalaiduoti raumenis. Didelis tankis (56 kg/m3 ) ir naujausia italų poliuretano technologija užtikrina ilgaamžiškumą, o tankus ir geras profiliavimas gerą oro cirkuliaciją. Malonus ir kokybiškas užvalkalas iš šilko su 3D technologijos tinkleliu šonuose pagerina drėgmės pasišalinimą iš čiužinio. Užvalkalą galima skalbti.

PILATIS branduolio savybės

Originali oro kanalų sistema čiužinyje PILATIS pagerina oro cirkuliaciją visomis kryptimis. Tokiu būdu oras vaikšto viso branduolio perimetru. Tai sukuria nepalankią aplinką mikroorganizmams, dulkių erkutėms, sumažina žmogaus prakaitavimą ir visa tai pakelia šio čiužinio higieninius standartus į naujus lygmenis. Termoreguliacijos ir anatominių zonų sistema su nepriekaištingu nugaros palaikymu garantuoja organizmo regeneraciją miego metu.

PILATIS čiužinio branduolys pagamintas iš unikalaus poliuretano CELLFLEX, sukurto pačiai aukščiausiai ekskliuzyvinių čiužinių serijai. Ilgalaikis elastiškumas, puikus stabilumas ir aukštas taškinės deformacijos standartas užtikrina tolygų svorio pasiskirstymą miego metu. Optimaliai atvira poliuretano ląstelių struktūra garantuoja gerą oro laidumą ir drėgmės pasišalinimą iš čiužinio, kuriam dar padeda unikalus branduolio profiliavimas. Poliuretanas CELLFLEX pagamintas laikantis pačių griežčiausių kriterijų, garantuoja pačią aukščiausią kokybę.

Čiužinio užvalkalas

Užvalkalas išsiskiria elegantiškumu, švelnumu ir yra malonus liesti. Siūlai iš natūralaus šilko turi savyje baltyminę medžiagą, panašią į žmogaus odos sudėtį, todėl turi geresnį efektą jai. Tuo pačiu medžiaga atspari mikroorganizmams ir nesukelia jokios alergijos. Natūralus šilkas papildytas bambuko gijomis su antibakteriniu veikimu.

Užvalkalo vidinis užpildas HOLLOW-FILL yra ypač purus. Nestandartinis svoris šios medžiagos į kvadratinį metrą net 300 g. padidina bendrą čiužinio komfortą.

Vidinė medžiaga elastinas, aptempiantis čiužinio branduolį pagerina čiužinio eksploataciją, lengviau užvilkti ir nuvilkti užvalkalą, palaiko formą ir saugo kraštus.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

25 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 130 kg

Čiužinio kietumas

Minkštas

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

CELLFLEX HR putų poliuretanas

Title

Go to Top