KING

Nuo: 905,00

Išankstinis užsakymas

Dvigubas spyruoklių blokas – inovatyvus čiužinio konstrukcijos sprendimas karališkam komfortui sukurti.

 

Aprašymas

KING

Hibridinė spyruoklių sistema sumažina įtampą tarp jūsų kūno ir čiužinio paviršiaus. Tai suteikia galimybę viskoelastinio putų poliuretano Mind Foam® sluopksniui optimaliausiu būdu prisitaikyti prie kūno.

Storas sluoksnis aukštos kokybės viskoelastinio poliuretano Mind Foam® idealiai reaguoja į Jūsų kūno temperatūrą ir panaikina galimybę atsirasti dideliam taškiniam pasipriešinimui. Rezultate mes gauname pagerintą kraujotaką ir ramesnį miegą be dažno vartymosi. Čiužinys su idealia forma užtikrina Jūsų kaklo, nugaros, pečių ir kojų nepriekaištingą atramą. Tokiu būdu miego metu Jūsų kūnas yra teisingoje anatominėje padėtyje.

Branduolio lankstumas, kurį suteikia vilktas multipocket spyruolių blokas, padės Jums kiekvieną kartą keičiant padėtį miego metu.

Kokoso ir kaktuso pluoštas, kuris atskiria spyruoklių blokus vieną nuo kito išlaiko čiužinį stabilų.

Unikalaus poliuretanas CELLFLEX, kuris apgaubia spiruoklių blokus, sukurtas pačiai aukščiausiai ekskliuzyvinių čiužinių serijai. Ilgalaikis elastiškumas, puikus stabilumas ir aukštas taškinės deformacijos standartas užtikrina tolygų svorio pasiskirstymą miego metu. Optimaliai atvira poliuretano ląstelių struktūra garantuoja gerą oro laidumą ir drėgmės pasišalinimą iš čiužinio. Poliuretanas CELLFLEX pagamintas laikantis pačių griežčiausių kriterijų, garantuoja pačią aukščiausią kokybę.

Čiužinio užvalkalas

Užvalkalas „LUXURY F+P” išsiskiria elegantiškumu, švelnumu ir yra malonus liesti. Siūlai iš natūralaus šilko turi savyje baltyminę medžiagą, panašią į žmogaus odos sudėtį, todėl turi geresnį efektą jai. Tuo pačiu medžiaga atspari mikroorganizmams ir nesukelia jokios alergijos. Natūralus šilkas papildytas bambuko gijomis su antibakteriniu veikimu.

Užvalkalo vidinis užpildas HOLLOW-FILL yra ypač purus. Nestandartinis svoris šios medžiagos į kvadratinį metrą net 300 g padidina bendrą čiužinio komfortą.

Vidinė medžiaga elastinas, aptempiantis čiužinio branduolį pagerina čiužinio eksploataciją, lengviau užvilkti ir nuvilkti užvalkalą, palaiko formą ir saugo kraštus.

Įsiūtos AIRGEL putos į užvalkalo viršutinį sluoksnį leidžia geriau pritaikyti čiužinio paviršių prie vartotojo kūno.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

41 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 150 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio kietumo

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Čiužinių matmenys

80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, Nestandartiniai

Title

Go to Top