ELEANOR HYBRID MEDIUM

Nuo: 630,00

Šis čiužinys yra pažangių putų ir „Multipocket System 1000“ derinys, užtikrinantis maksimalų komfortą.

Aprašymas

ELEANOR HYBRID MEDIUM

ELEANOR HYBRID vidutinio kietumo versijoje norint pasiekti didesnį standumą, vienas sluoksnis MIND FOAM putų pakeičiamas EvoPorecHRC® putomis. Čiužinyje naudojome „EvoPoreHRC®“ putas, kurios pasižymi geromis dinaminėmis ir elastinėmis savybėmis ir tuo pačiu yra nepaprastai stabilios ir pastovios.

„EvoPoreHRC®“- putos turinčios revoliucinį visų parametrų stabilumą net veikiamos drėgmės, šilumos ir slėgio. Tai trys veiksniai, kurie miego metu neigiamai veikia putų poliuretaną čiužinyje. Įprastos putos yra neatsparios šiems veiksniams: pakinta elastinės – mechaninės putų savybės.
Palyginus su kitomis medžiagomis „EvoPoreHRC®“ putos rodo ilgalaikius nepakitusius parametrus net ir esant neigiamai minėtų veiksnių sąveikai.

Čiužinio užvalkalas

Užvalkalas BIORYTMIC yra unikalus, kadangi jo sudėtyje yra gamtinių mineralų. Jie skleidžia natūralią energiją ir teigiamai veikia “vidinę organizmo komunikaciją“ bei energijos srautų judėjimą. Tai padeda Jūsų organizmui teisingai funkcionuoti, palaikyti sveikatą ir užkirsti kelią negalavimams. Mineralų terapijos poveikį galite pasitikrinti paprasto balansinio testo pagalba. Dėl mineralinių medžiagų poveikio jausitės atjaunėję, sumažės streso lygis. Jūsų organizmas geriau funkcionuos, atsinaujins, pagerės Jūsų savijauta. Kelsitės pailsėję, atsigavę, o Jūsų kūnas bus pilnas jėgų ir energijos.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

25 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 130 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio kietumo

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

EvoPoreHRC® putų poliuretanas, MIND FOAM® putos, Multipocket spyruoklių blokas SYSTEM 1000

Title

Go to Top