ALTEZA H2

Nuo: 457,00

Vienintelis čiužinys rinkoje, kuriame Jūs galite pasirinkti čiužnio branduolį pagl savo ūgį.

UŽSAKYTI

Aprašymas

ALTEZA H2

Čiužinio ALTEZA branduolys yra suskirstytas į septynias zonas dėl idealaus kūno palaikymo, jų diapazonas keičiasi priklausomai nuo ūgio. Rezultate gauname tikslų anatominį kūno dalių išdėstymą ant čiužinio septynių zonų.

ALTEZA čiužinio branduolys pagamintas iš unikalaus poliuretano CELLFLEX, sukurto pačiai aukščiausiai ekskliuzyvinių čiužinių serijai. Ilgalaikis elastiškumas, puikus stabilumas ir aukštas taškinės deformacijos standartas užtikrina tolygų svorio pasiskirstymą miego metu. Optimaliai atvira poliuretano lastelių struktūra garantuoja gerą oro laidumą ir drėgmės pasišalinimą iš čiužinio, kuriem dar padeda unikalus branduolio profiliavimas. Poliuretanas CELLFLEX pagamintas laikantis pačių griežčiausių kriterijų, garantuoja pačią aukščiausią kokybę.

ALTEZA yra vienintelis čiužinys mūsų rinkoje, kuriame Jūs galite pasirinkti čiužinio branduolį pagal savo ūgį.  Trys variantai skirtingo zonavimo užtikrins optimalų stuburo palaikymą ten, kur būtina.

A zonavimas: ūgis iki 1,75 m., čiužinio ilgis 2 m.

B zonavimas: ūgis nuo 1,75 m. iki 1,85 m., čiužinio ilgis 2 m.

C zonavimas: ūgis nuo 1,85 m., čiužinio ilgis 2,1 m.

Čiužinio užvalkalas

Užvalkalas išsiskiria elegantiškumu, švelnumu ir yra malonus liesti. Siūlai iš natūralaus šilko turi savyje baltyminę medžiagą, panašią į žmogaus odos sudėtį, todėl turi geresnį efektą jai. Tuo pačiu medžiaga atspari mikroorganizmams ir nesukelia jokios alergijos. Natūralus šilkas papildytas bambuko gijomis su antibakteriniu veikimu.

Užvalkalo vidinis užpildas HOLLOW-FILL yra ypač purus. Nestandartinis svoris šios medžiagos į kvadratinį metrą net 300g padidina bendrą čiužinio komfortą.

Vidinė medžiaga elastinas, aptempianti čiužinio branduolį pagerina čiužinio eksploataciją, lengviau užvilkti ir nuvilkti užvalkalą, palaiko formą ir saugo kraštus.

  

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

19 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 130 kg

Čiužinio kietumas

Minkštas

Čiužinio garantinis aptarnavimas

5 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

CELLFLEX HR putų poliuretanas