ALTEZA TALALAY H2

Nuo: 920,00 Nuo: 644,00

Vienintelis čiužinys rinkoje, kuriame Jūs galite pasirinkti čiužnio branduolį pagl savo ūgį.

Aprašymas

ALTEZA TALALAY H2

„ALTEZA TALALAY“ čiužinys buvo sukurtas siekiant užtikrinti teisingą branduolio zonavimą, atsižvelgiant į individualų vartotojo ūgį. Dėl galimų trijų zonavimo variantų čiužinys leidžia idealiai palaikyti kūną anatomiškai teisingoje padėtyje. Dėl šios priežasties renkantis čiužinį reikia atsižvelgti į vartotojo ūgį. Siūlome tris variantus: A, B ir C ( C profilio variantą galima užsisakyti tik čiužiniams, kurių minimalus ilgis yra 210 cm).

ALTEZA TALALAY čiužinio branduolio pagrindas pagamintas iš unikalaus poliuretano CELLFLEX, sukurto pačiai aukščiausiai ekskliuzyvinių čiužinių serijai. Ilgalaikis elastiškumas, puikus stabilumas ir aukštas taškinės deformacijos standartas užtikrina tolygų svorio pasiskirstymą miego metu. CELLFLEX pagamintas laikantis pačių griežčiausių kriterijų, garantuoja pačią aukščiausią kokybę.

Viršutinis čiužinio sluoksnis  – Talalay lateksas. Jis yra ir ypač elastingas, ir išskirtinai laidus orui, nes tai vienintelė latekso rūšis, turinti atvirą porų struktūrą.

Lateksas TALALAY kartu su itališku putų poliuretanu BIOGREEN SOFT sukuria nepakartojamą komfortą ir kartu lengvą perėjimą nuo minkšto, elastingo Talalay latekso prie standaus branduolio pagrindo, kuris reikalingas palaikyti stuburą taisyklingoje padėtyje miego metu.

Čiužinio užvalkalas

Užvalkalas išsiskiria elegantiškumu, švelnumu ir yra malonus liesti. Siūlai iš natūralaus šilko turi savyje baltyminę medžiagą, panašią į žmogaus odos sudėtį, todėl turi geresnį efektą jai. Tuo pačiu medžiaga atspari mikroorganizmams ir nesukelia jokios alergijos. Natūralus šilkas papildytas bambuko gijomis su antibakteriniu veikimu.

Užvalkalo vidinis užpildas HOLLOW-FILL yra ypač purus. Nestandartinis svoris šios medžiagos į kvadratinį metrą net 300 g. padidina bendrą čiužinio komfortą.

Vidinė medžiaga elastinas, aptempiantis čiužinio branduolį pagerina čiužinio eksploataciją, lengviau užvilkti ir nuvilkti užvalkalą, palaiko formą ir saugo kraštus.

 

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

25 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 130 kg

Čiužinio kietumas

Minkštas

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

BIOGREEN putų poliuretanas, CELLFLEX HR putų poliuretanas, Talalay lateksas

Title

Go to Top