TOSCANIA

Nuo: 760,00

Išankstinis užsakymas

TOSCANIA čiužinys buvo sukurtas taip, kad užtikrintų tobulą miego atmosferą. Jis garantuoja viską, kas geriausia hibridiniame čiužinyje: nepriekaištingą elastingumą, optimalią atramą stuburui ir išsiskiria novatorišku požiūriu į miego klimatą.

Aprašymas

TOSCANIA

Čiužinys TOSCANIA buvo sukurtas taip, kad užtikrintų tobulą miego atmosferą. Jis garantuoja viską, kas geriausia hibridiniame čiužinyje: nepriekaištingą elastingumą, anatominių stuburo linkių atvaizdavimą ir slėgio mažinimą. Taip pat jis išsiskiria novatorišku požiūriu į miego klimatą.

HERBAL putų poliuretanas yra praturtintas ramunėlių ekstraktu, kurio dėka jis pasižymi antiseptiniu, priešuždegiminiu ir raminančiu poveikiu. Jis taip pat padeda sergant reumatu.

Viršutinis sluoksnis yra naujos kartos AQUA SLEEP termoelastinės putos, turinčios „protingų“ PCM kapsulių, kurios aktyviai reguliuoja kūno temperatūrą. Jos puikiai prisitaiko prie miegančiojo kūno formos ir svorio. Medžiaga keičia savo padėtį veikiama kūno temperatūros, maloniai apgaubia ir palaiko kūną miego metu.

Čiužinio stabilumą išlaiko Multipocket kišeninių spyruoklių blokas su sustiprintais šonais ir AIR FLOW vėdinimo sistema.

Visumą papildo SILVER VISCO užvalkalas. Sidabro jonizacijos dėka jis pasižymi antibakteriniu poveikiu. Dėl gerai apgalvoto čiužinio dizaino atskirų komponentų savybės papildo viena kitą, užtikrindamos higienišką miegą ir optimalų vėdinimą.

SILVER VISCO UŽVALKALA

SILVER – unikalus, prabangus audinys su specialiu SILVER PROTECT apdorojimu, kuris sidabro jonizacijos dėka pasižymi antibakteriniu poveikiu. Užvalkalas vienoje pusėje dygsniuotas su viskoelastiniu putų poliuretanu, o kitoje pusėje su orui laidžiu užpildu PES.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

28 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 150 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio kietumo/ kietas

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Čiužinių matmenys

80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, Nestandartiniai

Title

Go to Top