SAN MARINO

Nuo: 515,00

Išankstinis užsakymas

Čiužinys pripažįstantis kiekvieno žmogaus išskirtinumą ir individualius poreikius.

Aprašymas

SAN MARINO

SAN MARINO pripažįsta kiekvieno žmogaus išskirtinumą ir individualius poreikius, todėl siūlo dviejų skirtingų standumo lygių čiužinio pagrindą. Jo sudėtyje esantis pažangios technologijos putų poliuretanas suteikia maksimalų komfortą. Viršutinis sluoksnis pagamintas iš viskoelastinio putų poliuretano MINDFOAM, Jums sukels absoliučios prabangos jausmą. Tai firminis naujausios generacijos viskoelastinis putų poliuretanas. Jis komfortiškas ir vėsioje aplinkoje, ženkliai greičiau prisitaiko prie gulinčiojo kūno padėties kaitos. Gaminami du čiužinio pagrindo variantai (T2 ir T3). Čiužinio patogumą didina ir valkalas, persiūtas viskoelastiniu putų poliuretanu.

Čiužinio užvalkalas

Čiužinio valkalas GREENTEX yra išskirtinis tuo, kad probiotikų pagalba saugo čiužinį nuo alergenų. Jis sugeria drėgmę ir neleidžia susidaryti pelėsiams, naikina dulkių erkučių ir bakterijų maistą ir tokiu būdu neleidžia joms atsirasti. Taip pat šalina bet kokius nepageidaujamus kvapus. Patikimų įstaigų laboratoriniai tyrimai parodė, kad probiotikais apdirbta medžiaga yra ilgam laikui apsaugota nuo alergenų. GREENTEX medžiaga yra visų pirma skirta visiems alergiškiems ir/ar astma sergantiems žmonėms.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

20 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 150 kg

Čiužinio kietumas

Minkštas/ vidutiniškai kietas

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

13 cm firminis putų poliuretanas NIGHTFLY, 2 cm viskoelastinis putų poliuretanas užvalkale, 4 cm viskoelastinis putų poliuretanas MINDFOAM

Matmenys

80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, Nestandartiniai

Title

Go to Top