NATURA NEW

Nuo: 765,00

Išankstinis užsakymas

Itin aukštos kokybės bei išskirtinių savybių turintis čiužinys.

Aprašymas

NATURA NEW

Tai optimalus pasirinkimas klientams, norintiems, kad čiužinio sudėtyje būtų gamtinių mineralų. Lateksas TALALAY kartu su šveicarišku putų poliuretanu EvoPore HRC sukuria nepakartojamą komfortą. Unikalios gamybos technologijos pagalba (vulkanizavimas ir staigus atšaldymas) yra pasiektos išskirtinės TALALAY latekso savybės. Jis yra ir ypač elastingas, ir išskirtinai laidus orui, nes tai vienintelė latekso rūšis, turinti atvirą porų struktūrą. Negana to, šio čiužinio sudėtyje yra daugiau nei įprasta natūralių medžiagų. EvoPore HRC putų poliuretanas yra žinomas, kaip puikiai prisitaikantis prie kūno formų, elastingas ir laidus orui. O svarbiausia, kad šias išskirtines savybes čiužinys išlaiko nekeisdamas savo formos.

Tvirtumo, atraminių savybių ir elastingumo čiužiniui priduoda HYDRO latekso puta, naudojama čiužinio šerdies viduryje. Čiužinys unikalus tuo, kad jis bus patogus žmonėms, kurių svoris yra nuo 40 kg iki 190 kg. Taip yra todėl, kad čiužinio tvirtumas didėja nuo miegamojo paviršiaus gilyn link pagrindo vidaus. Išorinis sluoksnis suteikia maksimalaus komforto ir kuo giliau žmogus “panyra” į čiužinį, tuo tvirčiau jį prilaiko čiužinys ir stiprėja atrama stuburui. Dėl išskirtinės sudedamųjų medžiagų kokybės čiužiniui NATURA suteikiama net 10 metų garantija.

Čiužinio užvalkalas

ORGANIC COTTON. Medvilnė yra visame pasaulyje labiausiai mėgiamas audinys. Ji maloni odai, patogi, tinka hipoalergiškiems, alergiškiems žmonėms, nedirgina odos ir nesukelia alergijos. Medvilnė yra 100 proc. natūralus produktas, labai laidi orui, puikiai džiūsta, todėl išlieka sausa. Taip pat pasižymi savybe išleisti kūno šilumą ir tokiu būdu mažina prakaitavimą. Organinė medvilnė auginama natūraliu būdu, nenaudojant pesticidų, herbicidų, cheminių trąšų ir insekticidų. Naudodami produktus iš organinės medvilnės, padedame saugoti aplinką ir žmonių sveikatą besivystančiose šalyse.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

26 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 190 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio kietumo

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

– 4 cm TALALAY lateksas – 3 cm šveicariškas putų poliuretanas EvoPore HRC – 15 cm HIDRO lateksas – 3 cm šveicariškas putų poliuretanas EvoPore HRC

Title

Go to Top