MONACO DREAM

Nuo: 580,00

Čiužinys įkvėptas gamtos…

Aprašymas

MONACO DREAM

Natūralių Biogreen medžiagų ir storo MINDFOAM viskoelastinio putų poliuretano sluoksnio derinys suteikia čiužiniui neįtikėtinų atsipalaiduoti padedančių savybių. Čiužinio lankstumą, matmenų stabilumą ir higieną padeda užtikrinti natūralių medžiagų priedai. Unikalu tai, kad čiužinio branduolyje naudojamos dviejų skirtingo tvirtumo putos. Biogreen putos yra impregnuotos alavijų ekstraktu, kuris natūraliai gerina čiužinio higieną sunaikindamas dulkių erkutes ir bakterijas. Laikančioji čiužinio dalis yra pagaminta iš natūralių dviejų skirtingo standumo putų rūšių.

Čiužinio užvalkalas

valkalo medžiaga su specialiu SILVER PROTECT apdirbimu apsaugo čiužinį nuo kenksmingų bakterijų. Aukštos kokybės, sidabru jonizuotas valkalo paviršius pasižymi antibakteriniu poveikiu: jau per dvi valandas iki 90 % sumažina pavojingų bakterijų skaičių. Dėl šios savybės valkalas ypač tinka alergiškiems žmonėms. Antibakterinis valkalo poveikis yra testuotas ir patvirtintas. valkalo šone yra įsiūtas 3D audinys, skirtas maksimaliai pašalinti drėgmę iš čiužinio branduolio.

 

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

24 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 150 kg

Čiužinio kietumas

Minkštas/ vidutinio minkštumo

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

2 cm viskoelastinis putų poliuretanas užvalkale, 6 cm viskoelastinis putų poliuretanas MINDFOAM, 7 cm natūralios putos BIOGREEN HARD, 7 cm natūralios putos BIOGREEN SOFT

Matmenys

80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, Nestandartiniai

Title

Go to Top