MAGNIFICO POLARGEL

Nuo: 1050,00

Čiužinys yra sukurtas tiems, kurie ieškodami patogumo ir kokybės nepripažįsta jokių kompromisų.

Aprašymas

MAGNIFICO POLARGEL

Viršutinis čiužinio sluoksnis pagamintas iš labai porėto putų poliuretano Polargel, kuris užtikrina malonią gaivą ir padeda išvengti galimo prakaitavimo. Ortopedinę atramą ir tobulą stuburo atitiktį užtikrina firminis viskoelastinis putų poliuretanas MINDFOAM, kurio tankis siekia net 85 kg/m3. Toks putų poliuretano tankis garantuoja, kad čiužinys tarnaus ilgai net esant didelei apkrovai.

Storas šio poliuretano sluoksnis prisitaiko prie kūno formų, mažina taškų, kuriuose kūnas spaudžiamas, skaičių ir leidžia ilsėtis natūralioje padėtyje be poreikio vartytis. Išskirtinis šio putų poliuretano bruožas yra tai, kad jis išlieka funkcionalus net ir esant žemai temperatūrai, kai tuo tarpu kitas viskoelastinis putų poliuretanas tokiomis sąlygomis kietėja.

Čiužinio užvalkalas

Užvalkalas ART CLIMATIC yra ne tik prabangus, bet ir labai funkcionalus. Nepersiūta medžiaga užtikrina tiesioginį kūno lietimąsi prie viskoelastinio putų poliuretano ir taip leidžia atsiskleisti jo ortopedinėms savybėms. Dėl sudėtyje esančios viskozės audinys yra malonus ir švelnus odai. Visa čiužinio užvalkalo apatinė ir šoninės dalys yra pagamintos iš 3D PRESSLESS medžiagos, kurios dėka čiužinys gerai vėdinasi.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

24 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 150 kg

Čiužinio kietumas

Minkštesnė/ kietesnė pusė

Čiužinio garantinis aptarnavimas

15 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

10 cm viskoelastinis putų poliuretanas MINDFOAM, 12 cm šaltų putų poliuretanas HR, 2 cm putų poliuretanas POLARGEL

Title

Go to Top