MAGGIORE

Nuo: 795,00

Išankstinis užsakymas

MAGGIORE yra visiškai subalansuotas hibridinis čiužinys, sukurtas taip, kad atitiktų išrankiausių klientų lūkesčius. Jame dera geriausios spyruoklinių ir putų poliuretaninių čiužinių savybės.

Aprašymas

MAGGIORE

MAGGIORE yra visiškai subalansuotas hibridinis čiužinys, sukurtas taip, kad atitiktų išrankiausių klientų lūkesčius. Jame dera geriausios spyruoklinių ir putų poliuretaninių čiužinių savybės. Didelis čiužinio aukštis kartu su aukščiausios kokybės medžiagomis užtikrina puikų elastingumą, optimalią atramą stuburui ir nepriekaištingą oro pralaidumą.

Stabilumo, atraminių savybių ir elastingumo čiužiniui priduodantis HYDROLATEX BLUE pasižymi atsparumu ir puikiu oro laidumu.

Viršutinis sluoksnis – naujausios kartos, ypatingai komfortiškos CAMOMIL VISCO putos. Naujausios kartos viskoelastinis putų poliuretanas, papildytas natūraliu ramunėlių ekstraktu, pasižymi ilgaamžiškumu.

Čiužinio stabilumą išlaiko Multipocket kišeninių spyruoklių blokas su sustiprintais šonais ir AIR FLOW vėdinimo sistema.

Visumą papildo BIORYTMIC užvalkalas, papildomai dygsniuotas trijų centimetrų SOFT TOUCH putų poliuretanu, o šonai apmušti kontrastingu grafito spalvos audiniu.

BIORYTMIC

Užvalkalas BIORYTMIC yra unikalus, kadangi jo sudėtyje yra gamtinių mineralų. Jie skleidžia natūralią energiją ir teigiamai veikia “vidinę organizmo komunikaciją“ bei energijos srautų judėjimą. Tai padeda Jūsų organizmui teisingai funkcionuoti, palaikyti sveikatą ir užkirsti kelią negalavimams. Mineralų terapijos poveikį galite pasitikrinti paprasto balansinio testo pagalba. Dėl mineralinių medžiagų poveikio jausitės atjaunėję, sumažės streso lygis. Jūsų organizmas geriau funkcionuos, atsinaujins, pagerės Jūsų savijauta. Kelsitės pailsėję, atsigavę, o Jūsų kūnas bus pilnas jėgų ir energijos.

BIORYTMIC + 2cm Visco 

Užvalkalo BIORYTMIC sveikatą gerinančios savybės paremtos nuo senovės žinomu kiniečių medicinos principu, kuris nukreiptas ne į ligų gydymą, o į jų prevenciją. Žmogaus organizmas yra labai sudėtinga sistema, kuri gali tinkamai funkcionuoti tik jei organai ir audiniai “komunikuoja” tarpusavyje meridianų pagalba. Meridianai – tai kūno paviršiuje esantys komunikaciniai kanalai. Tokią komunikaciją labai trikdo tokie faktoriai kaip stresas, įtampa darbe, miego trūkumas, nesveika gyvensena. Visa tai, laikui bėgant, leidžia prasidėti negalavimams.

Alternatyvūs gydymo metodai, tokie kaip akupunktūra arba gydomųjų akmenų terapija, jau nuo senovės orientuojasi į meridianų valymą. Užvalkalas BIORYTMIC veikia tuo pačiu principu. Gydomieji mineralai yra įtraukti į čiužinio medžiagos sudėtį. Jie išskiria energiją, kuri teigiamai veikia meridianus, užtikrina jų praeinamumą. Sustiprėjusi sveikata, energingumas, atjaunėjimas yra geresnės vidinės kūno komunikacijos pasekmė.

Mineralinė terapija BIORYTMIC padeda įgyti daugiau jėgų ir pusiausvyros, atjauninti organizmą ir sustiprinti imunitetą, atsipalaiduoti ir atsigauti, pagerinti pusiausvyrą ir judesių koordinaciją, sumažinti stresą.

Šios terapijos poveikiu galite įsitikinti atlikę kelių minučių trukmės balansinį testą. Palyginkite savo kūno gebėjimus prieš ir po mineralų terapijos BIORYTMIC. Reguliuokite savo bioritmą!

Užvalkalas skalbiams 30 laipsnių temperatūroje, rankomis.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

27 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 150 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio kietumo/ kietas

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Čiužinių matmenys

80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, Nestandartiniai

Title

Go to Top