LUGANO TOP

Nuo: 1050,00

Aromaterapija į Jūsų miegamuosius atneša dalelę gamtos ir gydomųjų levandų savybių.

Aprašymas

LUGANO

Čiužinio branduolys pasižymi rafinuotu ir išradingu kokybiškų medžiagų profiliavimu, kuris atskleidžia puikias ortopedines čiužinio savybes. Atskiri čiužinio sluoksniai yra pagaminti iš „šaltų“ HR putų ir didesnio tankio LAVENDER putų poliuretano. Lavender putų poliuretanas impregnuotas 100% levandų aliejumi. Aromaterapija į Jūsų miegamuosius atneša dalelę gamtos ir gydomųjų levandų savybių.

Bendrą čiužinio patogumą ir nepaprastą oro pralaidumą papildo inovatyvios OXYGEN putos – naujovė, pasižyminti unikaliomis savybėmis. Jų struktūra yra atvira, ori, o tai užtikrina puikų oro srautą čiužinio paviršiuje. Didžioji dalis to, ką čiužinys „įkvepia” žmogaus miego metu, yra iš karto pašalinama.

Čiužinio branduolyje nesikaupia drėgmė. Dėl to sumažėja prakaitavimas ir išlaikomas šiluminis komfortas. Pridėtų priedų dėka deguonies putos yra ypač elastingos ir patogios.

Čiužinio užvalkalas

Dvipusis „žiema – vasara” užvalkalo variantas leis Jums patogiai jaustis ir karštomis vasaros naktimis, ir šaltuoju žiemos sezonu. Vienoje – žiemos – pusėje yra Biorytmic užvalkalas su viskoelastiniu putų poliuretanu, o kitoje Lyocell – vasaros- užvalkalas su orą pralaidžiu užpildu.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

30 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 150 kg

Čiužinio kietumas

Kietas

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Title

Go to Top