DA VINCI TRIPLE DECKER

Nuo: 627,00 Nuo: 500,00

DA VINCI DUO SIDE – revoliucinė naujovė kišeninių spyruoklinių čiužinių segmente. 

UŽSAKYTI

Aprašymas

DA VINCI TRIPLE DECKER

DA VINCI TRIPLE DECKER yra revoliucinė naujiena čiužinių su kišeninio tipo spyruoklėmis segmente. Trigubo P sistema atitiks plataus naudotojų spektro poreikius. Mažo svorio žmogų laiko viršutinis spyruoklių sluoksnis, o esant didesnei apkrovai kūno atitiktį kuria ir pagrindinė vidinė spyruoklė. Tokiu būdu čiužinys gali formuotis atitikdamas skirtingo svorio ir sudėjimo žmonių kūno formas. Čiužinyje yra iki 2500 spyruoklių, todėl galime kalbėti apie tikrą taškinį kūno formų kopijavimą. Atskiri kišeninio tipo spyruoklių sluoksniai yra atskirti NIGHTFLY ir EvoPore HRC putų poliuretano sluoksniais. Tai padeda išvengti nepageidaujamo supimosi pojūčio, kurį turbūt pažįstate iš paprastų spyruoklinių čiužinių. Nuimamo užvalkalo sudėtyje naudojamas MINDFOAM viskoelastinis putų poliuretanas, kuris suteikia dar didesnį komfortą. Šis putų poliuretanas visame MEMORY tipo poliuretano segmente išsiskiria ypatingu oro laidumu. Kartu su kišeninių spyruoklių tipo pagrindu šis užvalkalas sukuria puikų čiužinio pagrindą.
Čiužinys gali būtų naudojamas ant kontinentinio tipo lovų arba ant lovų, kuriose čiužinys neįleidžiamas į lovos rėmą. Apatinė čiužinio dalis pagaminta iš specialios slydimui atsparios medžiagos, kuri neleidžia čiužiniui slankioti paviršiumi.

Čiužinio užvalkalas

Užvalkalas BIORYTMIC yra unikalus, kadangi jo sudėtyje yra gamtinių mineralų. Jie skleidžia natūralią energiją ir teigiamai veikia “vidinę organizmo komunikaciją“ bei energijos srautų judėjimą. Tai padeda Jūsų organizmui teisingai funkcionuoti, palaikyti sveikatą ir užkirsti kelią negalavimams. Mineralų terapijos poveikį galite pasitikrinti paprasto balansinio testo pagalba. Dėl mineralinių medžiagų poveikio jausitės atjaunėję, sumažės streso lygis. Jūsų organizmas geriau funkcionuos, atsinaujins, pagerės Jūsų savijauta. Kelsitės pailsėję, atsigavę, o Jūsų kūnas bus pilnas jėgų ir energijos.

BIORYTMIC + 2cm Visco 

Užvalkalo BIORYTMIC sveikatą gerinančios savybės paremtos nuo senovės žinomu kiniečių medicinos principu, kuris nukreiptas ne į ligų gydymą, o į jų prevenciją. Žmogaus organizmas yra labai sudėtinga sistema, kuri gali tinkamai funkcionuoti tik jei organai ir audiniai “komunikuoja” tarpusavyje meridianų pagalba. Meridianai – tai kūno paviršiuje esantys komunikaciniai kanalai. Tokią komunikaciją labai trikdo tokie faktoriai kaip stresas, įtampa darbe, miego trūkumas, nesveika gyvensena. Visa tai, laikui bėgant, leidžia prasidėti negalavimams.

Alternatyvūs gydymo metodai, tokie kaip akupunktūra arba gydomųjų akmenų terapija, jau nuo senovės orientuojasi į meridianų valymą. Užvalkalas BIORYTMIC veikia tuo pačiu principu. Gydomieji mineralai yra įtraukti į čiužinio medžiagos sudėtį. Jie išskiria energiją, kuri teigiamai veikia meridianus, užtikrina jų praeinamumą. Sustiprėjusi sveikata, energingumas, atjaunėjimas yra geresnės vidinės kūno komunikacijos pasekmė.

Mineralinė terapija BIORYTMIC padeda įgyti daugiau jėgų ir pusiausvyros, atjauninti organizmą ir sustiprinti imunitetą, atsipalaiduoti ir atsigauti, pagerinti pusiausvyrą ir judesių koordinaciją, sumažinti stresą.

Šios terapijos poveikiu galite įsitikinti atlikę kelių minučių trukmės balansinį testą. Palyginkite savo kūno gebėjimus prieš ir po mineralų terapijos BIORYTMIC. Reguliuokite savo bioritmą!

Užvalkalas skalbiams 30 laipsnių temperatūroje.

Audinius galite rinktis iš „Litena textile“ katalogų:

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

32 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 150 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio kietumo/ kietas

Čiužinio garantinis aptarnavimas

5 m.

Čiužinių matmenys

90×200