DA VINCI DUO SIDE

Nuo: 810,00

Išankstinis užsakymas

DA VINCI DUO SIDE – revoliucinė naujovė kišeninių spyruoklinių čiužinių segmente.

Aprašymas

DA VINCI DUO SIDE

Dviguba pakabos sistema, kurią turi čiužinys Da Vnci Du Side yra progresyvi tuo, kad čiužinys tiks plačiam klientų ratui – čiužinys detaliai nukopijuoja skirtingo svorio ir kūno proporcijų vartotojus.

Kišeninių spyruoklių, mini spyruoklių ir aukštos kokybės putų poliuretanų derinys garantuoja puikų komfortą, pasirinkus minkštesnę ar kietesnę pusę, kad būtų patenkinti individualūs vartotojo reikalavimai.

Minkštesnėje čiužinio pusėje yra  šveicariškas „EvoPore HRC“ putų poliuretanas ir mini pocket spyruoklės, kietesnėje – LAVENDER putų poliuretanas kartu su „tingiomis“ „Visco“ oranžinės spalvos putomis ant spyruoklių “sistem 1000″ bloko.

Čiužinio užvalkalas

Užvalkalas BIORYTMIC yra unikalus, kadangi jo sudėtyje yra gamtinių mineralų. Jie skleidžia natūralią energiją ir teigiamai veikia “vidinę organizmo komunikaciją“ bei energijos srautų judėjimą. Tai padeda Jūsų organizmui teisingai funkcionuoti, palaikyti sveikatą ir užkirsti kelią negalavimams. Mineralų terapijos poveikį galite pasitikrinti paprasto balansinio testo pagalba. Dėl mineralinių medžiagų poveikio jausitės atjaunėję, sumažės streso lygis. Jūsų organizmas geriau funkcionuos, atsinaujins, pagerės Jūsų savijauta. Kelsitės pailsėję, atsigavę, o Jūsų kūnas bus pilnas jėgų ir energijos.

BIORYTMIC + 2cm Visco 

Užvalkalo BIORYTMIC sveikatą gerinančios savybės paremtos nuo senovės žinomu kiniečių medicinos principu, kuris nukreiptas ne į ligų gydymą, o į jų prevenciją. Žmogaus organizmas yra labai sudėtinga sistema, kuri gali tinkamai funkcionuoti tik jei organai ir audiniai “komunikuoja” tarpusavyje meridianų pagalba. Meridianai – tai kūno paviršiuje esantys komunikaciniai kanalai. Tokią komunikaciją labai trikdo tokie faktoriai kaip stresas, įtampa darbe, miego trūkumas, nesveika gyvensena. Visa tai, laikui bėgant, leidžia prasidėti negalavimams.

Alternatyvūs gydymo metodai, tokie kaip akupunktūra arba gydomųjų akmenų terapija, jau nuo senovės orientuojasi į meridianų valymą. Užvalkalas BIORYTMIC veikia tuo pačiu principu. Gydomieji mineralai yra įtraukti į čiužinio medžiagos sudėtį. Jie išskiria energiją, kuri teigiamai veikia meridianus, užtikrina jų praeinamumą. Sustiprėjusi sveikata, energingumas, atjaunėjimas yra geresnės vidinės kūno komunikacijos pasekmė.

Mineralinė terapija BIORYTMIC padeda įgyti daugiau jėgų ir pusiausvyros, atjauninti organizmą ir sustiprinti imunitetą, atsipalaiduoti ir atsigauti, pagerinti pusiausvyrą ir judesių koordinaciją, sumažinti stresą.

Šios terapijos poveikiu galite įsitikinti atlikę kelių minučių trukmės balansinį testą. Palyginkite savo kūno gebėjimus prieš ir po mineralų terapijos BIORYTMIC. Reguliuokite savo bioritmą!

Užvalkalas skalbiams 30 laipsnių temperatūroje.

    

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

32 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 150 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio kietumo

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Čiužinių matmenys

80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, Nestandartiniai

Title

Go to Top