BERGAMO H2

Nuo: 795,00

BERGAMO čiužinys suprojektuotas ne tik užtikrinti tinkamą stuburo palaikymą miego metu, bet ir pasirūpinti Jūsų stuburu iš vidaus ir apsaugoti jį nuo Osteochondrozės.

Aprašymas

BERGAMO H2

Bergamo – čiužinys, kuris rūpinasi Jūsų sveikata! Šis čiužinys suprojektuotas ne tik užtikrinti tinkamą stuburo palaikymą miego metu, bet ir pasirūpinti Jūsų stuburu iš vidaus ir apsaugoti jį nuo Osteochondrozės.

Pirmiausia, kas tai yra Osteochondrozė?

Osteochondrozė – tai ilgą laiką besiformuojanti liga, kuri pažeidžia tarpslankstelinius diskus, slankstelius bei juos supančias struktūras. Dažnai žmogus nejaučia besivystančios problemos, tačiau dėl ilgalaikių, užslėptų komplikacijų vystymosi, atsiranda komplikacijų lūžis į kurį kūnas pradeda reaguoti. Prasideda skausmai, raumenų atrofijos, vidaus organų veiklos sutrikimai.

Mūsų stuburo slankstelius jungia kremzliniai tarpai ir tarpslanksteliniai diskai. Jie yra tvirti, bet tuo pačiu ir elastingi, todėl leidžia stuburui lankstytis. Sveiko žmogaus tarpslanksteliniai diskai yra sudaryti iš skaidulinės kremzlės, kurios pagrindinė sudedamoji dalis yra kolagenas.  Tarpslankstelinių diskų viduje yra želatininis branduolys, kuriame 90 proc. užima vanduo, tai lyg pusiau skysta kremzlinė substancija. Laikui bėgant, dėl įvairių priežasčių atsiradę medžiagų apykaitos pakitimai tarpslanksteliniame diske išbalansuoja vidinę jo struktūrą. Jie ima sausėti, dehidratuoti ir plonėti bei pradeda blogiau amortizuoti smūgius.

Šio čiužinio konstrukcija ir profiliavimas neleidžia išsausėti Jūsų tarpslanksteliniams diskams. Šis efektas buvo pasiektas dėka kietesnės čiužinio pusės kontūro pjūvio. Specialūs čiužinio profiliavimo pjūviai miego metu ištiesia kūną, todėl miegančiojo stuburas išsitempia ir atpalaiduoja stuburo diskus. Taip stuburo tarpslanksteliniai diskai yra aprūpinami skysčiu ir yra apsaugomi nuo išsausėjimo.

Kietesnė čiužinio pusė yra iš specialaus HR putų poliuretano, kurio tankis yra 45 kg / m³.

Minkštesnė šio čiužinio pusė pagaminta iš inovatyvių GREENGEL vėsinančių putų, kurios miego metu suteikia neįtikėtiną komfortą, o čiužinio paviršiuje užtikrina mikroklimatą artimą natūraliam odos pH.

Nuostabus šių putų sugebėjimas sumažinti spaudimą žmogaus kūnui pašalina odos, raumenų ir audinių aprūpinimą krauju problemas, tokiu būdu ribojant odos senėjimo procesą – “SPA” JŪSŲ LOVOJE!

Itin komfortiškos, itališkos CELLFLEX putos, kurios yra čiužinio branduolyje, taip pat suteikia čiužiniui neįtikėtiną taškinį elastingumą, leisdamos jam prisitaikyti prie Jūsų natūralių kūno linijų. Specialūs oro kanalai, esantys Cellflex putų poliuretane, išgarina šilumos ir drėgmės perteklių, taip užkertant kelią nemaloniems kvapams susidaryti.

Aukšta visų naudojamų medžiagų kokybė garantuoja ne tik patogumą, bet ir čiužinio ilgaamžiškumą, kuris daugelį metų išlaikys tas pačias savybes. Visą tai papildo Biorytmic užvalkalas, kuris taip pat rūpinasi Jūsų imunine sistema ir suteikia Jums energijos.

Čiužinio užvalkalas

Užvalkalas BIORYTMIC yra unikalus, kadangi jo sudėtyje yra gamtinių mineralų. Jie skleidžia natūralią energiją ir teigiamai veikia “vidinę organizmo komunikaciją“ bei energijos srautų judėjimą. Tai padeda Jūsų organizmui teisingai funkcionuoti, palaikyti sveikatą ir užkirsti kelią negalavimams. Mineralų terapijos poveikį galite pasitikrinti paprasto balansinio testo pagalba. Dėl mineralinių medžiagų poveikio jausitės atjaunėję, sumažės streso lygis. Jūsų organizmas geriau funkcionuos, atsinaujins, pagerės Jūsų savijauta. Kelsitės pailsėję, atsigavę, o Jūsų kūnas bus pilnas jėgų ir energijos.

   

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

26 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 150 kg

Čiužinio kietumas

Minkštas

Čiužinio garantinis aptarnavimas

10 m.

Title

Go to Top