VISCOGREEN H3

Nuo: 460,00

Itališko HR putų poliuretano BIOGREEN gamyboje naudojami natūralūs aliejai.

UŽSAKYTI

Aprašymas

VISCOGREEN H3

Medicininis čiužinys Viscogreen yra vienas iš ergonomiškiausių čiužinių rinkoje. Labai geras pasirinkimas žmonėms, kurie kenčia juosmens skausmus. Čiužinio branduolys pagamintas natūralaus putų poliuretano BIOGREEN ir VISCOGREEN. Tai ricinos aliejaus pagrindu gaminamos putos, kurios pasižymi dideliu prisitaikymu ir komforto lygiu. Sukuria saugią aplinką miego metu alergiškiems dulkių erkutėms žmonėms.

BIOGREEN – tai ekologiškas ricinos aliejaus pagrindu pagamintas neskaldytos struktūros HR putų poliuretanas su alijošiaus aliejaus ekstraktu, kuris pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Šis putų poliuretanas pasižymi geru drėgmės išskaidymu, oro laidumu bei aukštu komforto lygiu.

VISCOGREEN – putų poliuretanas turintis viskoelastinės medžiagos savybes. Jis pagamintas iš natūralaus ricinos aliejaus. Viscogreen lyginant su viscoelastinėmis putomis yra patogesnis ir efektyviau saugo Jūsų miego aplinką nuo dulkių erkučių. VISCOGREEN putos greičiau reaguoja į šilumą ir kūno spaudimo pokyčius nei viskoelastas, todėl jis prisitaiko prie kūno formos greičiau.

Čiužinio užvalkalas

GREENTEX visco yra išskirtinis tuo, kad probiotikų pagalba saugo čiužinį nuo alergenų. Jis sugeria drėgmę ir neleidžia susidaryti pelėsiams, naikina dulkių erkučių ir bakterijų maistą ir tokiu būdu neleidžia joms atsirasti. Taip pat šalina bet kokius nepageidaujamus kvapus. Patikimų įstaigų laboratoriniai tyrimai parodė, kad probiotikais apdirbta medžiaga yra ilgam laikui apsaugota nuo alergenų. GREENTEX medžiaga yra visų pirma skirta visiems alergiškiems ir/ar astma sergantiems žmonėms. Užvalkalas skalbiamas 30 laipsnių temperatūroje.

Papildoma informacija

Čiužinio aukštis

19 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 95 kg

Čiužinio kietumas

Vidutinio kietumo

Čiužinio garantinis aptarnavimas

5 m.

Go to Top