NATUR BIOGREEN H2

Nuo: 413,00

Itališko HR putų poliuretano BIOGREEN gamyboje naudojami natūralūs aliejai.

UŽSAKYTI

Aprašymas

NATUR BIOGREEN H2

Šis čiužinys pagamintas iš ekologiško HR putų poliuretano BIOGREEN, kuriame naudojami natūralūs aliejai.

7 zonos ir elastingas, neskaldytos struktūros putų poliuretanas gerai atpalaiduoja raumenis ir užtikrina tinkamą stuburo padėtį miego metu. Šis čiužinys priskiriamas prie minkštų čiužinių klasės. Labai efektyviai sąveikauja su aukšto lygio grotelėmis. Gausus profiliavimas užtikrina gero oro cirkuliaciją.

Galima pasirinkti kietumą T3/T4 (H2/H3). Po vienu užvalkalu galima rinktis skirtingo kietumo branduolius.

BIOGREEN  – tai ekologiškas ricinos aliejaus pagrindu pagamintas neskaldytos struktūros HR putų poliuretanas su alijošiaus aliejaus ekstraktu, kuris pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Šis putų poliuretanas pasižymi geru drėgmės išskaidymu, oro laidumu bei aukštu komforto lygiu.

Čiužinio užvalkalas

Mūsų pastangas pasiūlyti sveiką miegą pagal gamtos ritmą  geriausiai atspindi LYOCELL čiužinio užvalkalas. Šio prabangaus užvalkalo audinio pagrindas yra celiuliozė, kuri sukuria subtilų ryšį tarp užvalkalo paviršiaus ir miegančiojo kūno, ir užtikrina savo tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Svarbu tai, kad tai yra medžiaga, kuri sugeria drėgmę, todėl leidžia išlaikyti higienišką, sausą klimatą ant čiužinio paviršiaus. Ši savybė yra svarbi žmonėms linkusiems prakaituoti arba kenčiantiems nuo hipertenzijos.  Be to, celiuliozė yra natūraliai antibakterinis audinys, kuris padvigubina jo naudojimo saugumą žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos, kvėpavimo takų ligų. Užvalkalas LYOCELL su 3D tinkleliu labai efektyviai pašalina drėgmę ir užtikrina nepalankias sąlygas dulkių erkutėms veistis. Užvalkalas skalbiamas 60 laipsnių temperatūroje.

Papildoma informacija

Išmatavimai N/A
Čiužinio aukštis

20 cm

Čiužinio svorio kategorija

Iki 110 kg

Čiužinio kietumas

Minkštas

Čiužinio garantinis aptarnavimas

3 m.

Čiužinio branduolio sudėtis

17 cm BIOGREEN putų poliuretanas HR

Go to Top